Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Pitam se je l' Kutinjo gledao.

 

Pa znaš kako, da je ostao u Liverpulu teško da bi postao prvak Španije :sleep: 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Pa znaš kako, da je ostao u Liverpulu teško da bi postao prvak Španije :sleep: 

 

Well, not with that attitude.

Link to comment
2 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Well, not with that attitude.

 

Štaznam, eventualno Brexit pa da se onda đoraju Španci i Englezi, Kataloniju za Mersisajd. Ali ko će to da dočeka, kratko traje sportska karijera, a svakom je od detinjstva san da osvoji Primeru i Copa del Rey Charles.

Link to comment
20 minutes ago, Mercuzzio said:

E da... Son je govno od igrača.

 

Iako je imao losu utakmicu, opet je za klasu bolji od ovih drugih iz navale veceras.

Link to comment

Arsenal 2005-06:

 

finale Lige prvaka, ispadanje u 4.kolu FA Kupa, ispadanje u polufinalu od Wigana (0-1, 2-1) u Liga-kupu koji je osvojio mančesterski klub, 4.mjesto u ligi, bod iznad Spursa.

 

Tottenham 2018-19:

 

finale Lige prvaka, ispadanje u 4.kolu FA Kupa, ispadanje u polufinalu od Chelsea (1-0, 1-2) u Liga-kupu koji je osvojio mančesterski klub, 4.mjesto u ligi, bod iznad Arsenala.

Link to comment
15 minutes ago, Grandilof said:

 

Iako je imao losu utakmicu, opet je za klasu bolji od ovih drugih iz navale veceras.

 

Son nije niti će ikada biti "world class". Ali je imao loš sezonu ali je veći potencijal ako prestane da bude idiot. Kejnu je cela sezona bila isprekidana sa povredama. Eriksen se ugasio zadnja dva meseca. Moura je imao svoj vrhunac protiv Ajaksa a Son na otvaranju novog stadiona protiv Kristal Palasa. Son nikada neće biti Hazard ni Suarez. Pitanje je da li će ikada dostići kvalitet Mane-a ili Aleksis Sančeza. Pristojan igrač koji ne pravi razliku na bitnim utakmicama.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
3 minutes ago, Mercuzzio said:

Pristojan igrač koji ne pravi razliku na bitnim utakmicama.

 

City? I opet City?

 

Meni je on igrač kojeg bih vam rado oteo.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

I zbog toga je govno od igrača?

 

Za tim koji treba da napada Premier Ligu i LŠ jeste govno. Možeš i Lamelu da isforsiraš pa bi imao sličan učinak ako bi ostao zdrav. Son jednostavno nije igrač na koga može tim da se osloni. Za tim ranga Evertona bi bio bog ali u Tottenham-u se on vodi kao najbolja napadačka opcija uz Kejna što nije realno. Plus što je toliko neoprezan sa loptom i driblinzima što mi posebno ide na kurac.

Link to comment
7 minutes ago, Grandilof said:

Ja bih kupio koliko sutra. Kako losu sezonu bohte, jos ga mucenika slali da igra ono cudo u sred sezone da izbegne vojsku...

+1

 

Danas je bio najopasniji u prilično bezopasnom Totenhemu, i sad pošto nije vrhunski™ automatski je govno pošto su jednog THFC dostojni samo Hazardi i Suarezi.

 

Son je po kvalitetu igrač negde ranga Firmina. Ni Brazilac nije superstar, ali radi kao crnac i uklapa se odlično u tim, pa ga Klopp ceni. Tako i Poch ceni Sona, ali jebiga, navijači znaju bolje...

Link to comment

Flopara moj čovek, pitaju ga na KZŠ kako se oseća a on smrtno ozbiljan kaže "Emotional, very emotional", kao da čita vremensku prognozu :D Posle priznaje da oseća uglavnom olakšanje, mučenik, i da je mirniji nego što je mislio da će biti posle pobede u finalu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...