Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

nego vidim real divlja a prelazni jedva počeo, pa se sve pitam - kako li je ffp, jel živ, pita li ga neko za zdravlje...el sme to da se spominje uopšte kad vlasnici nisu arapi, nisam čitao pravilnik? 

Link to comment
8 hours ago, Pokojni Ruxin said:

nego vidim real divlja a prelazni jedva počeo, pa se sve pitam - kako li je ffp, jel živ, pita li ga neko za zdravlje...el sme to da se spominje uopšte kad vlasnici nisu arapi, nisam čitao pravilnik? 

 

Good one. Realovi prihodi ne dolaze od vlasnika-milijardera koji upumpavaju pare u klub kroz napucane sponzorske ugovore sa povezanim licima jer je davno odrađena napumpana prodaja nekretnina u Realovom vlasništvu da se klub spasi od finansijske propasti.

 

Pride, Real će i prodavati - James će otići negdje za dobru lovu, za Balea se uvijek može naći neki United ili PSG koji će mu dati nenormalnu platu, Ramos je na izlaznim vratima (tražio je da ode)...

Edited by ArleKino
Link to comment
1 hour ago, radnik said:

Ja koliko sam citao, oni mogu oko 150 mil. da potrose tj. minusa naprave. Navodno, ako potrose 450, moraju prodati za 300.

 

Pa uzeće na Jamesu sigurno nekakvih 70-ak miliona. Bayern je rekao da neće koristiti opciju od 42 miliona koju su imali pa da preprodaju Jamesa kojem se ne ostaje u Bayernu.

 

Ne vjerujem da će Navas ostati, Ramos je tražio da ide, Balea hoće da se riješe. Neće dobiti sitnu lovu za nabrojane igrače tako da će moći puno da troše.

Link to comment
32 minutes ago, Weenie Pooh said:

A gde bi da ide kapiten, mukica? :sad: Da li je to možda Arsenal najzad našao dostojnog naslednika Martinu Keownu?

 

Ja se ne bih bunio sa igračkog aspekta, takvo mučko đubre bi nam super došlo za zadnju liniju, a usto je i blizak Özilov drugar.

 

Drugi je par rukava što od toga nema ništa. Ne bih se začudio da i Sergio i Mesut završe kod borrisa na kiriji.

Link to comment
On 5.6.2019. at 8:50, radnik said:

Ja koliko sam citao, oni mogu oko 150 mil. da potrose tj. minusa naprave. Navodno, ako potrose 450, moraju prodati za 300.

 

Inače će uefa šta, da izbaci real iz evrope lol? :lolol:

Link to comment
On 5.6.2019. at 11:42, Weenie Pooh said:

A gde bi da ide kapiten, mukica? :sad: Da li je to možda Arsenal najzad našao dostojnog naslednika Martinu Keownu?

 

U Kinu

Link to comment

Slučajno uhvatio strim Jovićevog predstavljanja u Madridu, Florentino guslao brat bratu 20 minuta, bio sam ubeđen da ovom kasni avion pa se zato oteže. 

 

Ali ne, ispostavilo se da Luka sve vreme sedi u prvom redu. Probudili ga na kraju kad se Perez izmorio, pustili za mikrofon da kaže "hvala svima", slikanje sa dresom bez broja i kraj. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...