Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

5 hours ago, John Coltrane said:

Meni je Kros najbitniji igrac posle Ronalda u tom Realu ( ako izuzmemo vaznost jednog Ramosa pri davanju golova rukom iz ofsajda dok laktom izbija zube protivnickom igracu). A Benzema je klasican spic, kakva lazna 9.

 

Bez Krosa su osvajali LS, bez Ramosa su ih napunili klinci iz Ajaksa. Ali nemam nista protiv da Kros bude bitniji od Modrica. :) Ali jos jednom, pisali smo o spotlajtu, ne o tome ko je najbitniji.

Link to comment
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Meazza said:

 

Bez Krosa su osvajali LS, bez Ramosa su ih napunili klinci iz Ajaksa. Ali nemam nista protiv da Kros bude bitniji od Modrica. :) Ali jos jednom, pisali smo o spotlajtu, ne o tome ko je najbitniji.

 

Koju su tacno, od 3 vezane, osvojili bez Krosa? Jebo te spotlajt, pardonmajfrenc.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

Koju su tacno, od 3 vezane, osvojili bez Krosa? Jebo te spotlajt, pardonmajfrenc.

 

Nisu nijednu od tri vezane. Osvojili su onu 2014 bez njega. 

 

PRICALI SMO o spotlajtu. Ja i Moca. Ako te to nervira, skroluj.

Link to comment

Samo nego nema potrebe da se raspravljas sa fantomskim stavovima koje niko ne zastupa. Kros je sigurno u senci (samo to je bilo napisano), ali to ne znaci da nije krucijalan za Realovu masineriju. 

 

Mnogo se lako nerviras oko fudbala.

Link to comment
23 hours ago, MocaVukotic said:

Ma dobro, ali brojke na stranu, meni je u svim tim godinama benzema bio nekako u senci, uvek su neki drugi bili u spotlajtu, te ronaldo, pa isko, ramos, modric, kroos, a ni u repstaciji nista nije uradio. Ne znam, cudan mi je taj benzema... 

 

39 minutes ago, Meazza said:

Samo nego nema potrebe da se raspravljas sa fantomskim stavovima koje niko ne zastupa. Kros je sigurno u senci (samo to je bilo napisano), ali to ne znaci da nije krucijalan za Realovu masineriju. 

 

Mnogo se lako nerviras oko fudbala.

 

Ti ni ne citas sta ko pise, neko je pomenuo Nemca pa ti se upalila lampica pa si se nakacio na to postom " Svi svi, ali gde Kroos?" .  Dakle ako je ista fantomskom onda je to tvoje pisanje, al' mlad si pa ti je oprosteno.

Link to comment

Majko sveta. 

 

Moca pise da je Kros bio u spotlajtu pre Benzeme.

Ja pitam "kad je to Kros bio u spotlajtu?" (Ne slazem se s Mocom.)

Ti upadas "Kros je najbitniji igrac posle Ronalda!" 

Ja kazem mozda, ali pricamo o spotlajtu, ne o tome ko je najbitniji.

 

Sad sam jos i mlad za tebe :lol: pa mi nesto oprastas, citiras bez smisla.

Saberi se.

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

Zato sto je igrac koji je najvise kidisao na gol i peterac bio zapravo CR7, a Benzema mu je bio sidekick koji mu je namestio bezbroj golova i postigao izrazito malo za jednu devetku. Bila je to jedinstvena taktika i saradnja.

 

Eh sad, izrazito malo. Visoke standarde imaš, čovek je dva puta dao trideset+ po sezoni (32, 30), i pet puta dvadeset+ (20, 22, 24, 26, 28).

 

Izrazito malo je imao neparnih totala (jednom 19, jednom 9) ali to baš nije neko merilo lažnoće™. To što je Ronaldo stalno kidisao na gol ne čini Benzemu lažnom devetkom.

 

Link to comment
27 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Eh sad, izrazito malo. Visoke standarde imaš, čovek je dva puta dao trideset+ po sezoni (32, 30), i pet puta dvadeset+ (20, 22, 24, 26, 28).

 

Izrazito malo je imao neparnih totala (jednom 19, jednom 9) ali to baš nije neko merilo lažnoće™. To što je Ronaldo stalno kidisao na gol ne čini Benzemu lažnom devetkom.

 

 

OK, I stand corrected. :)

Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Eh sad, izrazito malo. Visoke standarde imaš, čovek je dva puta dao trideset+ po sezoni (32, 30), i pet puta dvadeset+ (20, 22, 24, 26, 28).

 

Izrazito malo je imao neparnih totala (jednom 19, jednom 9) ali to baš nije neko merilo lažnoće™. To što je Ronaldo stalno kidisao na gol ne čini Benzemu lažnom devetkom.

 

 

Па није да нема елемената за ту тврдњу. Бензема је играч коме је буилд-уп један од најјачих адута у игри, мало је нападача који имају тако фин осећај за отварање на пас и одигравање истог. Зато воли да се спушта у средину и учествује у грађењу игре, што је баш одговарало саиграчима који су више инсајд форварди него крила, највише Роналду, наравно. Бензема му је учествовао у грађењу позиција и остављао простор иза леђа који овај може да нападне, тешко да је могао да има комплементарнијег саиграча на деветци од тога. Да је Бензема играо у тиму без Роналда у коме би био фокус свог напада вероватно би све било другачије, овако свакако има елемената за дискусију јер човек иако центарфор апсолутно није представљао највећу опасност по противнички гол.

Link to comment

Au jebemu raspravu. Ja htedoh da kazem da mi je benzema nekako uvek bio najmanja zvezda od svih realovih zvezda zadnjih 10 godina, bez obzira na cifre, golove, titule. Nista vise. Dao je milion golova, ali nekako se ni jednog ne secam.

Analogiju sam izvukao jer je i on, kao i jovic, doveden mlad (samo jos mladji) posle par dobrih sezona, i zakljucih da bi jovic trebao biti zadovoljan takvom karijerom, jer je gomila takvih u realu propala, a francuz je tu evo 10 godina. Nece biti upamcen kao veliki igrac, ali ima cifre koje su za respekt. Mozda jovic moze i vise, ali ako i ne uspe, vec bude kao recimo benzema, nije ni to losa karijera, eto to sam mislio. 

 

Kucam s telefona, mucim se, zato sam ponekad nedorecen ili stogod slicno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...