Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ne može baš svake godine da se ide na reset, imamo Jankovića, Dobrića, Davidovca iz prošle sezone koji će ove godine imati veću ulogu, videćemo šta će biti sa Feldinom i Lazom.
Dovedeni stranci nisu toliko loši, a rezultat mora svake godine da bude prioritet i iz te perspektive bi trebalo svaki potez ocenjivati.
Najvažnije je da kvalitetno rešimo pitanje pleja, pribojavam se scenarija iz prošle godine kada backup plej nije bio dovoljno kvalitetan pa se nadam da imaju to u glavi kod izbora ostatka rostera.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

kada se to ranije islo na reset, uvek je rezultat bio u prvom planu, i akcenat na igracima koji mogu da donesu rezultat. nakon ispadanja iz evrolige, manjeg interesovanja javnosti i manjih ocekivanja, ovo je bila prilika da se u pogon stavi sve ono najbolje sto je odgajano u zelezniku prethodnih godina + jankovic, ristic, uz normalno dva-tri dobra stranca radi kompetitivnosti, i da se dobije ekipa koja moze imati neki kontinuitet. ovako cemo imati nista verovatno sto se tice rezultata, i opet sledeceg leta sve ispocetka

Edited by Nikodije
Link to comment

Prošle godine je bio reset, kada je došlo i prošlo 13 igrača kroz roster, a iz sezone 2016/17 su ostali Bjelica, Lazić, Dangubić i Dobrić.
Te priče o nekom kontinuitetu rada sa mladima igračima ne piju vodu, jer ne postoji mogućnost da ih zadržiš ako ispadnu iole kvalitetniji, odmah ih pokupi neko od platežno sposobnijih klubova, a da imamo tim pun mediokriteta i da to tolerišemo samo zato što su domaći ne izgleda mi kao razumno rešenje.
Evo im FMP pa neka se pokažu, a i tamo to ne uspevaju.

Link to comment

nije to bio reset nego rasprodaja svega sto se moglo prodati, a onda kupovina novih. da li su mediokriteti ovi sto imamo na lageru, tsja, mozdai jesu, ali ne vidim da smo doveli strance koji nisu mediokriteti, pa da se time opravda eliminisanje domacih mediokriteta, jer kao imamo ambicije da ne znam sta uradimo. doduse, videcemo, mozda i dovedu neka dva-tri prejaka igraca do kraja, pa to i ispadne neka budzevina koja moze da se bori za nesto, mada sumnjam na osnovu dosadasnjih pojacanja

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

dobro je laki, znam da ti nepogresivo u petoj sekundi odgledane utakmice odredjujes tok karijere kosarkasa, ipak sam pre bio za misljenje nekog ko zapravo prati i zna.

 

Sorry. Nije drvo.

Link to comment

Totalna nebuloza od teksta, ovi su sigurno hteli igrača koji ih je fino oplodio u polufinalu KLS-a i u ABA, ali je to stara priča koju je Čović izvadio iz fioke da bi ga "disciplinovao". Klasična DB forica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...