Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

trener pocetnik da ne kazem amater..

fc3, keselj..

novajlije da ne kazem pojacanja, ko za igokeu...

bice ovo bas duga sezona :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

Slovački centar Mihal Čekovski novi je član KK FMP sa kojim je potpisao trogodišnji ugovor, saopštio je klub iz Železnika

 

On je treće pojačanje FMP-u ovom prelaznom roku, nakon Australijanca poreklom iz Južnog Sudana Duopa Reta i Kanađanina grčkog porekla Amanuela Direse

Link to comment

dobro je laki, znam da ti nepogresivo u petoj sekundi odgledane utakmice odredjujes tok karijere kosarkasa, ipak sam pre bio za misljenje nekog ko zapravo prati i zna.

Link to comment

nesto sam imao utisak da ce se ove sezone ici u neki reset, ono kao konacno prava sansa za radanova, simanica... mozda jos nekoga iz fmp-a, dobric, davidovac, jankara nosioci, uskokovic rezervni plej, tako neka prica... al izgleda da se pokusava napasti titula, bice 6 stranaca po svemu sudeci... nesto mi se cini da cemo biti negde  izmedju, niti dalji razvoj mladih igraca, niti dovoljan kvalitet da se napadne nabudzena buducnost

Link to comment
22 minutes ago, Joe D said:

popularni slovacki vesely. jel naucio nesto na koledzu?

 

on je sad centar 1/1, a kad je dosao u partizanu predstavljali su ga kao krilo. nisam ga mnogo gledao.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

nesto sam imao utisak da ce se ove sezone ici u neki reset, ono kao konacno prava sansa za radanova, simanica... mozda jos nekoga iz fmp-a, dobric, davidovac, jankara nosioci, uskokovic rezervni plej, tako neka prica... al izgleda da se pokusava napasti titula, bice 6 stranaca po svemu sudeci... nesto mi se cini da cemo biti negde  izmedju, niti dalji razvoj mladih igraca, niti dovoljan kvalitet da se napadne nabudzena buducnost

Ni Cedevita nije za otpisati. 

Link to comment

nije, s tim sto su oni pokupovali dosta toga sumnjivog, cini mi se, a dzilo je bolje birao, i za vece pare, pride sacuvao je citavu domacu okosnicu™ koja je dobra, dok cedevita nema skoro nista od domaceg, iskljucivo ce zavisiti od toga kako ce stranci kliknuti, i da li su pogodili sa barem 5 od 7 stranaca

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...