Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel ima neki vastm kanal na youtubeu koji kompilira sve dobre poteze nekog igraca posle utakmica, u stilu onih nba hajlajtsa? nemam vremena da gledam cele tekme, a hteo bi bar malo da ispratim neke igrace

Link to comment
Quote

Zagorac koji je u nekoliko navrata dopustio da ga ponesu emocije.

 Ja tokom meča izgorim po 10 puta, ne znam kako da se smirim. Đorđe Gagić me smiruje, on je glas razuma.

 

 

 

:blink: :ph34r:

 

Link to comment

Velika je steta sto Rade nije dosao prosle sezone, steta je i sto najverovatnije nece ostati sledece. Privilegija ga je gledati u nasem dresu, jos u Laktasima se videlo da se nametnuo kao lider tima, istovremeno i lozana i hladnokrvan, neverovatno inteligentan, samo da ga povrede zaobidju, opasna igracina ce postati..

Link to comment
8 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

:blink: :ph34r:

 

pa mi smo jedno ludo bice, 62 frakcije navijaca, gagatar glas razuma.. puna dvorana.. ponosan partizanovac!!!!

Link to comment
jel ima neki vastm kanal na youtubeu koji kompilira sve dobre poteze nekog igraca posle utakmica, u stilu onih nba hajlajtsa? nemam vremena da gledam cele tekme, a hteo bi bar malo da ispratim neke igrace
Postoji, krkipfc
Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Velika je steta sto Rade nije dosao prosle sezone, steta je i sto najverovatnije nece ostati sledece. Privilegija ga je gledati u nasem dresu, jos u Laktasima se videlo da se nametnuo kao lider tima, istovremeno i lozana i hladnokrvan, neverovatno inteligentan, samo da ga povrede zaobidju, opasna igracina ce postati..

+1

 

Odlicno je odigrao, bas odlicno Nikolic slovenac. Koliko koristan igrac i hladan kada je napotrebnije. On je sve pokrenuo onom trojkom za izjednacenje...

 

Naravno, match winner - Gagatarr....

Link to comment
Quote

 

Zagorac koji je u nekoliko navrata dopustio da ga ponesu emocije.

 Ja tokom meča izgorim po 10 puta, ne znam kako da se smirim. Đorđe Gagić me smiruje, on je glas razuma.

 

 

Gagenika 

:jova:

 

 

Link to comment
11 hours ago, Lord Stef said:

Inace, Manny Harris potpisao za Ritas. 

Po meni ocekivano ... Valjda ce dovesti nekog korektnog pod kosem, pretanki smo na tom mestu ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...