Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

50 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Nešto se mnogo zalećeš. Valjda nisi iz opušteno, levi, šako, redvajt miljea.

 

Neko je ovde, posle polufinalne utakmce u Železniku, postavio pitanje šta će tek da rade u finalu.

Eto sinoć odmah odgovora.

U prvom poluvremenu su malo kraduckali (dobro i onaj bezobrazluk - Filipov zahvat rukom svirali faul Gagiću), dešava se navikli smo, ništa strašno malo naginjali, nivelisaće u drugom. Kad ono spektakl.

I Ostoji da poručim da mogu da ga duvaju i on i Ćora i Šef.

 

Ma prvi put usao na sajt KLS, video sta sam video, posle Kubrick pojasnio o cemu je rec... i sada mi je tesko da poverujem da ne mogu da ostave neki zvanican izvestaj, nego kopiraju sa sajtova klubova.. glupost. To sam i pojasnio, nije mi problem da priznam gresku, ali avaj, mnogo se zalecem ;)

 

Zao mi je sto se ovde potpuno izgubila mogucnost racionalnog i normalnog komuniciranja cim se u pricu ukljuci neko ko simpatise "one druge" (ne mislim ovde konkretno na tebe, vec uopsteno, tako je cesto i na drugom topicu).. ali to je valjda na svim nivoima u drzavi, pa aj i ovde. A to da li pripadam nekom miljeu moze da posvedoci nekih 10 godina pisanja na ovom forumu i sadrzaj postova. Mada ne pisem toliko cesto, a u poslednje vreme se cesto i pokajem sto se ukljucim, jer dosta sagovornika npr. ne primeti da sam istakao da je iskljucujuca treneru sranje, ali zato vidi ostatak posta koji im je valjda zanimljiviji za klinc. No, da ne idem dalje, previse bih pobegao od teme, tako je kako je.

 

Da ponovim iskaz od sinoc - sudjenje je krs! Krs je bilo i u Zelezniku, krs je bilo i kada je Mega bila domacin Zvezdi. Mozda tu utakmicu nisi gledao, ali preporucujem da se isprati npr. zavrsetak iste, pa ce biti jasno na sta mislim. Odluke koje su donosili su tendenciozne iz samo njima znanih razloga, odvratno za gledanje ma koga voleo ili ne od 2 ekipe na terenu. Sudije same zakuvaju sranje, a onda dele vaspitne ucesnicima cim ih neko preko pogleda. O proveri odluka i da ne pricam, a svedoci smo da je kompletna sezona ABA, EC i EL protekla sa po x proverenih odluka na bukvalno svakom mecu. Gotovo svaki od sudija koji sude krs kod nas, cim izadju na svetliju pozornicu, sude odlicno.

 

Do neke sledece prilike, sportski pozdrav :)

Edited by Segundo
Link to comment

Dodao je da je država dala "nenormalne" pare košarkaškim klubovima Zvezdi i Partizanu da bi mogli da igraju Evroligu i budu jaki i da drugi klubovi imaju pravo da se ljute zbog tolikog ulaganja.

"I opet si kriv što je sudija odsvirao ovako ili onako... Bio sam kriv za kišu, a sad sam kriv što je sunce upeklo...", zaključio je predsednik.

 

Sta cinite Vucicu... pustite ga da radi. :(

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

hahaha...interes Srpske kosarke....jbt daj nesto malo originalnije

 

pa interes najveci bi bio da se ovo sranje ne igra uopste....nego da se igraci odmore i pripremaju za prava takmicenja, klupska i reprenzetativna

 

 

Bravo Tede!!! 

 

Kome treba ovaj cirkus, nek se odmore, prisiju svima po zvezdicu i vozi. 

Link to comment

ostojic radi isto sto je radio i repesa nakon druge utakmice, sto i ne cudi posto su ostojic i bokan deo istog klana, tako da shodno tome sutra treba ocekivati slican scenario kao iz pg..

te shodno tome, ako ne bude pojacano prisustvu policije od starta, bice ovo poptuno novi level svinjca.

 

Link to comment

od kada je usao u sukob sa vucicem jedva da 3 puta nedeljno gostuje na pinku i happyu

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

od kada je usao u sukob sa vucicem jedva da 3 puta nedeljno gostuje na pinku i happyu

+ milijarda

 :Hail:

 

 hristivoje sve sabio  u jednu rečenicu

 

 

 

Link to comment
22 hours ago, goofs said:

 

Aj da udjemo pošto Bućana znam još od kad sam ja trenirao košarku, već tada je bio trener kadetske reprezentacije. A ja sam prestao da treniram pre 15 godina.

 

И ћале му је тада био у партизану зар не.

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...