Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

12 minutes ago, Segundo said:

Molim te da mi se ne obracas ovako, jer iako često to ne zaslužuješ svojim pisanjem, nikada ti se na ovaj način nisam obratio. Napisao sam svoje viđenje situacije, pa me ispravi ako i gde grešim.

Napisah I ovo, ako je bilo još nešto, praštajte... Ako nije, ono skakanje i gestikuliranje se svira uvek i svuda.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 

..

pod 2 ako sam te uvredio izvinjavam se.

uleteo si ovde posle svih lopovluka sudijske trojke da kazes kako je bila tehnicka renfroa ali to ne primetis kad se lazic unosi u lice sudija ko zna koji put na toj istoj utakmici

pitanje da li je bila i da li se to u ovakvim utakmicama tako revnosno sudi.

 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta se radi u državi u svim oblastima, a mi se kao čudimo ovolikoj bahatosti i bezobrazluku u sportu :laugh:

 

Najvažnije je da Partizan ostane iznad ovoga, da se ne spuštamo u blato, makar sve to uticalo na rezultate. Nekog će biti sramota svega, nekog ne.

Link to comment
Šta se radi u državi u svim oblastima, a mi se kao čudimo ovolikoj bahatosti i bezobrazluku u sportu [emoji23]
 
Najvažnije je da Partizan ostane iznad ovoga, da se ne spuštamo u blato, makar sve to uticalo na rezultate. Nekog će biti sramota svega, nekog ne.
Ostaje pitanje da li se ugledati na vas pa kad pocnemo da osvajamo trojkama iz auta ili ucenama igranjem za reprezentaciju da nas ne bude sramota, ili da ovako kulturno guramo pricu dokle moze.
Link to comment

Sramota je što se uopšte došlo u situaciju da najveći uspeh srpske klupske košarke nije osvajanje Kupa kupova protiv moćne Zbrojovke. 

Link to comment



..
pod 2 ako sam te uvredio izvinjavam se.
uleteo si ovde posle svih lopovluka sudijske trojke da kazes kako je bila tehnicka renfroa ali to ne primetis kad se lazic unosi u lice sudija ko zna koji put na toj istoj utakmici
pitanje da li je bila i da li se to u ovakvim utakmicama tako revnosno sudi.
 


Nisi me uvredio, ali prosto mislim da postoji prizemniji način komunikacije koji nije u meso. Samu situaciju sam video onako kako sam napisao.. Suđenje krš, naravno.. Napisah već i za trenerovu iskljucujucu

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
17 minutes ago, Mark Rothko said:

Šta se radi u državi u svim oblastima, a mi se kao čudimo ovolikoj bahatosti i bezobrazluku u sportu :laugh:

 

Najvažnije je da Partizan ostane iznad ovoga, da se ne spuštamo u blato, makar sve to uticalo na rezultate. Nekog će biti sramota svega, nekog ne.

 

Eno, kod njih pojedinci nisu mogli da obuzdaju svog unutrašnjeg DJV-a pa možemo da vidimo rečnik kao iz info*mera ili sa he*ija. Tako sam srećan što ovde imamo oazu normalnosti. Hvala ti Partizane :hail:

 

 

Link to comment
 
Eno, kod njih pojedinci nisu mogli da obuzdaju svog unutrašnjeg DJV-a pa možemo da vidimo rečnik kao iz info*mera ili sa he*ija. Tako sam srećan što ovde imamo oazu normalnosti. Hvala ti Partizane :hail:
 
 
Zato cete vi vec prekosutra imati priliku da obuzdate unutrasnjeg Nesu Slinu, mada vam verovatno kao i inace nece ici.
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:
3 minutes ago, copkillah said:
 
Eno, kod njih pojedinci nisu mogli da obuzdaju svog unutrašnjeg DJV-a pa možemo da vidimo rečnik kao iz info*mera ili sa he*ija. Tako sam srećan što ovde imamo oazu normalnosti. Hvala ti Partizane :hail:
 
 

Zato cete vi vec prekosutra imati priliku da obuzdate unutrasnjeg Nesu Slinu, mada vam verovatno kao i inace nece ici.

 

sličan se sličnom raduje

Link to comment

Opa, Trinki sluša Metaliku.  :fantom:

 

Ostoja neka se ne glupira sa tim šlihtanjem navijačima sa istupanjem iz lige koje se naravno neće desiti. O ovome što sedesilo večeras je trebao da misli pre početka lige. Sada neka trpi i to je to.

 

Vidim tim lopovima večeras nije smetalo povici Trinkijeriju "ustašo, ustašo" i gađanje sa tribina, kao što im je zasmetalo pre neki dan protiv drugog čovićevog tima psovanje i gađanje sa tribina.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

priče o istupanju iz lige su smešne. o tome se ne priča, to se odluči i uradi. ili ne uradi. priča se posle. a osmisli se i šta i kako dalje.

 

tako su ovi iz FK mlatili praznu slamu o istupanju i samo su postigli to da ispadnu budale. još veće nego što jesu.

 

naravno da je liga besmislena. iz nje bi trebalo svi da istupe. odnosno da insistiraju da se  organizuje neko takmičenje koje ima smisla. a u kome aba klubovi i ne moraju nužno da učestvuju.

 

pored toga,  i igranje 754 derbija godišnje totalno je besmisleno. za par godina to više ikoga neće ni interesovati. biće kao sa "Boljim životom" ili "Srećnim ljudima"....jao, samo ne to

Link to comment
  • radisa unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...