Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbeldon 2018

Featured Replies

Ma vidi mu se po faci da je dobricina. Nesto kao Delpo. 

 

Covek cuti i radi svoj posao veoma dobro.

  • Replies 1.2k
  • Views 83.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo ih onaj ko ih napravio u dupe mrtvo!

  • Idite kucama, jebo vas otac koji vas napravio

  • e kakav sad caroban tenis treba da nam Nole i Rafa prikazu da bi nadmasili ova dva virtuoza prethodna

Posted Images

13 hours ago, Cash said:

Sad znate ko otvara topik US OEPN 2018 :fantom:

+1

 

Tek sam sad skontao da je uzela Kerber. Nisam bio u gradu za vikend i ovo mi skroz promaklo. A mislio sam da ce to Serena lagano.

Stigoh konacno da odgledam polufinale Djokovic - Nadal. Kad sam video rezultat mislio sam da je onaj rad, 80% Djokovica pobedilo Nadala koji je uglavnom mediokritet na travi, ali sam se gadno zajebao. Rafa ovakav mec nije odigrao u Vimbldonu ima deset godina, a i taj koji je odigrao pre deset godina pitanje je da li je bio toliko dobar koliko je bio u ovom polufinalu. Ako nista drugo, ne secam se da je na travi ikada odigrao tako agresivno kao u ovom mecu protiv Novaka. Vrhunsko polufinale i verovatno najbolji mec ove godine za sada. Trofej manje-vise, cinjenica da je bas ovaj mec protiv bas ovakvog Nadala otisao na Novakovu stranu govori da se on u potpunosti vratio vrhunskom tenisu. Samo jos malo da se bicikl potera po planinama Monte Karla i bice to opet poslovicno surovo.

8 hours ago, harper said:

Stigoh konacno da odgledam polufinale Djokovic - Nadal. Kad sam video rezultat mislio sam da je onaj rad, 80% Djokovica pobedilo Nadala koji je uglavnom mediokritet na travi, ali sam se gadno zajebao. Rafa ovakav mec nije odigrao u Vimbldonu ima deset godina, a i taj koji je odigrao pre deset godina pitanje je da li je bio toliko dobar koliko je bio u ovom polufinalu. Ako nista drugo, ne secam se da je na travi ikada odigrao tako agresivno kao u ovom mecu protiv Novaka. Vrhunsko polufinale i verovatno najbolji mec ove godine za sada. Trofej manje-vise, cinjenica da je bas ovaj mec protiv bas ovakvog Nadala otisao na Novakovu stranu govori da se on u potpunosti vratio vrhunskom tenisu. Samo jos malo da se bicikl potera po planinama Monte Karla i bice to opet poslovicno surovo.

+1

Svakako najbolji Rafa na travi ikad.

 

Uzgred, slatko je bilo ono sa sinom, ali je bilo fer da trofej prvo odnese Vajdi i Griču. 

Griča nije bilo u loži u finalu, a mislim ni u polufinalu.

Ne sećam se ranijih mečeva.

Edited by Ras

Ako se dobro sećam, Novak je tokom prve nedelje Vimbldona rekao da je Grič u Beču, ali da su u kontaktu.

40 minutes ago, April said:

Uzgred, slatko je bilo ono sa sinom, ali je bilo fer da trofej prvo odnese Vajdi i Griču. 

 

Najzaslužniji je ipak on sam, pa samim tim ima i pravo da odluči sa kime će da slavi...

 

Džaba i Grič i Vajda da nije promenio odnos tj posvećenost. 

Inače, gledao sam highlightse iz polufinala više puta, pa jbt, kakav tenis, kakav meč, kakav Rafa i na kraju kakav Đoko da pretekne na kraju. Ne mora ništa da osvoji godinu dana... Samo nek se trudi pa šta bude :D

kako je rafa bio smoren na presici posle meca, znao da je odigrao fenomenalan mec, najbolje sto moze i opet izgubio..

25 minutes ago, Čutura said:

kako je rafa bio smoren na presici posle meca, znao da je odigrao fenomenalan mec, najbolje sto moze i opet izgubio..

zna i šta ga čeka u bliskoj budućnosti... 

58 minutes ago, iDemo said:

zna i šta ga čeka u bliskoj budućnosti... 

e, to je...

1 hour ago, Ros said:

e, to je...

Svi se nadamo, ne? 

5 minutes ago, iDemo said:

Svi se nadamo, ne? 

vrlo sam optimistican. sve ono sto se desavalo po osvajanju wimbledona, kad mu je sin bio na tribinama i kako je on izgledao, govorio posle toga, mi govori da je opasno gladan i da se mentalno vratio tamo gde je bio. :)

Sad taman jedno 2-3 godine Novak da osvaja a da ne mora da se dribla sa Nadalom niti sa dedom™. Da popravi skor - do sada 100% GS 'preko' nekoga od njih (plus Murray). Daj malo neke poluamatere i 'mlade' nade (25+ godina)... I on malo da da'ne dushom, ne? Dobro - moze i 4 godine.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.