Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wimbeldon 2018

Featured Replies

Najdrazi ikad

  • Replies 1.2k
  • Views 83.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jebo ih onaj ko ih napravio u dupe mrtvo!

  • Idite kucama, jebo vas otac koji vas napravio

  • e kakav sad caroban tenis treba da nam Nole i Rafa prikazu da bi nadmasili ova dva virtuoza prethodna

Posted Images

Rutinski skroz. :ziga:

Ali kakva smo nacija...evo vec je on vidjen da ce dominira po americkoj turniru i betonu...umesto da uzivamo u tome sto se vratio, sto je mentalno jak i sto se posrao po svima koji su mu predvidjali penziju...ne treba mu nabijati nikakav pritisak, ni jurnjavu za prvim mestom na atp listi, nista od toga

 

Bravo majstore i uzivaj u svom uspehu!!!

.

Edited by 1n54jd3r
dupli

ovo danas da ali čitava situacija nije bila rutinska.još meč protiv nadala..

 

Odličan Novak, svaka čast. :thumbsup: Jeste da je ono juče bilo pravo finale, ali trebalo je ipak i ovo rutinski privesti kraju, ozbiljno je pripretio Anderson pri kraju, ali srećom nedovoljno. :)

 

Odoh sad da tražim sve one postove o Pepeu, Jeleni, ishrani i ostalim razlozima zašto je Novak gotov. :fantom:

Najdrazi ikad

+1000000

Đoković završio karijeru.

Đoković završio karijeru.
Dao ostavku?
8 minutes ago, Miljenko said:

Rutinski skroz. :ziga:

+:Hail:

16 minutes ago, Time Crisis said:

Odoh sad da tražim sve one postove o Pepeu, Jeleni, ishrani i ostalim razlozima zašto je Novak gotov. :fantom:

 

Pa upravo kad je odjebao pomenute razloge i pozeleo opet da igra i trenira uz Vajdu i staru ekipu vratio se na staro. 

17 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ali kakva smo nacija...evo vec je on vidjen da ce dominira po americkoj turniru i betonu...umesto da uzivamo u tome sto se vratio, sto je mentalno jak i sto se posrao po svima koji su mu predvidjali penziju...ne treba mu nabijati nikakav pritisak, ni jurnjavu za prvim mestom na atp listi, nista od toga

 

Bravo majstore i uzivaj u svom uspehu!!!

 

 

Pa to, ej četvrti Vimbldon, umesto da se raduje, odmah se krenulo sa megalomanijom...

9 minutes ago, Mos said:

 

Pa upravo kad je odjebao pomenute razloge i pozeleo opet da igra i trenira uz Vajdu i staru ekipu vratio se na staro. 

 

Jelena je i dalje u boksu, hrani se i dalje kao i pre, još samo da čujemo gde je Pepe i šta ima da kaže. :P

Eh... jednom se uzima WimELdon [emoji41]


Sent from my BLA-L29

+1

prvo sinsinati, pa uso i do kraja godine još finalni masters i to je dovoljno za ovu godinu :happy:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.