Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Sta li se samo danas desavalo sa Novakovim top spin forhendom, mislim da nikad nisam gledao da ovako savrseno radi tokom celog meca. Bukvalno je odigrao sve sto je zamislio s tog krila.

Link to comment

kaze nemacki komentator u jednom momentu u drugom setu:

ovo sad deluje kad da novak sedi i vozi lokomotivu, a kacanov sedi u vagonu i preostaje mu samo da gleda u plan voznje i da iscekaju gde ce biti sledeca stanica :ziga:

Link to comment
55 minutes ago, April said:

Vratio se krst na grudi

 

Kako vratio? Pa jel pricao Srki da je kritikovao Novaka sto ne nosi krst, a on ga izvukao iz njedara i rekao kako ce on uvek nositi krst. Meni suza krene i sad kad se setim :cry:

Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Jel ovo naslov na slovenačkom?

 

Pitam za druga. :fantom:

 

On 29.6.2018. at 12:27, nisam ja said:

nije tipo. tako se kaze na slovenackom. 

 

:fantom:

Link to comment

Što je Novaku bitan taj centralni teren? Zar nije svejedno gde će da bambusa protivnike? Iovako se kratko zadržava, lako ih dobija..

Link to comment
12 minutes ago, BlackGeorge said:

Što je Novaku bitan taj centralni teren? Zar nije svejedno gde će da bambusa protivnike? Iovako se kratko zadržava, lako ih dobija..

 

Privikavanje na uslove za sf i f?

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Što je Novaku bitan taj centralni teren? Zar nije svejedno gde će da bambusa protivnike? Iovako se kratko zadržava, lako ih dobija..

 

Bori se za sopstveni rejting, podseca organizatore da imaju posla sa trostrukim osvajacem ovog turnira, you name it. Na stranu sto su juce mogli opasno da ga zajebu da su Anderson i Monflis otisli u peti set, morao bi da igra danas i sutra, dan za danom. Javna je tajna da je Federer darling vimbldonske publike i da se po njemu odredjuje raspored drugih meceva, a ove godine je jos veci pritisak jer se organizatori nadaju finalu koje ce biti repriza onog legendarnog pre deset godina. Vole Englezi te sumanute tradicije i filmske price.

 

Sto se ovog cetvrtfinala tice, najverovatniji scenario je da nece biti problema da Novak i Kei izadju na vreme jer, ako se ne varam, pre njih na teren izlaze Izner i Raonic, tu ce preko 90% poena ici izmedju dva i cetiri udarca po poenu. Jedina opasnost je da se odvuku u peti set pa da zaglavinjaju do prekosutra jer u petom setu nema tie-break-a, a obojica su kukavni riterneri.

Link to comment
30 minutes ago, Zli Gli said:

Ja se nadao da ce Delpo rutinski danas i da ce mozda opeglati i Nadala a on ne moze da finisira Zileta Simona...

 

Vaistinu. 

Link to comment

pozdrav svima, koliko vas ima :)

 

bije serena al' biju i našitm

go đorđi, go 

 

ostapenko se sprdala sa dominikinim smešnim drugim servisom, divota bilo za gledati

ona mala kasatkina će teško ispeglati psihu, šteta, ima potencijala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...