Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

2 hours ago, Arkadija said:

Verovatno je i bio aut. Novakov izrsaz lica ukazuje na to. Ali.....

Linijski sudija je cutao, Edmund nije imao vise celendze, a glavni......on je proglasio set i mec.:D

 

Nije bio siguran kao i niko drugi na terenu. Mislim da je bio aut po sirini a da je sudiju sa strane prevario krec koji se digao sa dela servis linije koja nije pripadala servis polju gde se Edmund branio u tom poenu. Nema sanse da igrac koji servira vidi aut po dubini osim ako nije bas zestok aut, Novaka je pre mogao da zbuni osecaj kad je udario lopticu da je nije dovoljno poklopio i da mu je malo pobegla s reketa nego sto je mogao da vidi gde je tacno pala. Daleko je, velike su brzine, ugao nije povoljan. Uostalom, po mom misljenju Novak bi ispao veci folirant da je trazio da ponovi servis iz nekog vajnog sportsmanship-a dok je bio skoro potpuno bezbedan sto se rezultata tice, vec je bilo 40:0 u tom trenutku a imao bi i drugi servis.

 

Zato se cuvaju celindzi, jebi ga. Edmund je s pravom potrosio poslednji celindz jer je loptica s njegovog bekhenda bila blizu bocne linije a bio je poen za gem ali je prethodni celindz uludo potrosio na servis koji je bio prilicno komforan aut. Zanimljivo je da upravo taj celindz pokazuje koliko je tesko da igrac koji servira oceni da li je lopta unutra po dubini ili je otisla preko linije.

Edited by harper
Link to comment
On 7.7.2018. at 21:27, Arkadija said:

Ja gledam na sport klubu, tako da lepo od njih sto su primetili, ali to je bio krucijalan poen, da ga je sudio kako treba, igralo bi se 15 minuta krace.

Iskreno, ne znam ko bi , sem mozda Novaka, priznao da je loptica bila dupla na brejk loptu.

s ovim se ne bih slozio. nije Novak jedini koji postuje fair play. Wawrinka je recimo vise nego jedared ispravljao sudiju na svojou stetu, i to u vrlo bitnim momentima. a ima ih jos, sigurno.

s druge strane, igras na Wimbledon-u, gubis 2-1 u setovima i serviras prakticno za ostanak na turniru. u tom momentu, nisam siguran ni da je Edmond bio siguran da je loptica odskocila. to je takav momenat da ti "zelis" da nije odskocila drugi put. pa meni se prvom desilo da na terenu vidim aut od 20cm, odem do traga, a ono lagano unutra. a nisam igrao ni blizu Wimbledon-a. ustalom, cak i da jeste znao da je udarila dva puta nije njegov posao da primeti ni to ni aut koji je usledio nakon toga, tako da ne treba njega optuzivati za bilo sta(ne kazem da si ga ti optuzila, ali vidim da je decko vec proglasen za malog govnara)

Link to comment

Fed je u strahovito dobroj formi, imam utisak da se u Haleu zajebavao.

 

S druge strane u ženskom turniru nema više nikoga iz prvih 10. Nebo i zemlja. 

Link to comment

tamo je rasporedjen. mada mogu slobodno na centralni da ga prebace, tamo ce Rafa zavrsiti pre ovih smaraca. 

 

zene su vec zavrsile, kod muskaraca 4 zavrsena, tri se igraju, a NJolo i Ruja igraju tablice i cekaju

Link to comment

Katastrofa, upalio TV, onako, da drnda, da mogu da bacim pogled povremeno dok nešto radim. Vidio ovu dvojicu da su počeli, pogledam nakon čini mi se 45 minuta, ono 3-3 u prvom setu. Šta rade, sunce im poljubim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...