Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

53 minutes ago, Jeremija said:

Ne bih ga ja zadržavao, koštao nas je TOP 4 prošle sezone. Problem je što ga niko neće, sem eventualno PSG koji su upravo izgubili golmana...

Ja ne verujem šta čitam, DDG vas je koštao top 4? Kriv je za nekoliko golova (kao što je zaslužan za nekoliko pobeda) ali on je imho najbolji golman na svetu. 

Od vaše zadnje linije plus Matić niko ne bi imao mesto u prvoj postavi Lpoola ili Sitija. DDG bi sigurno bio prvi golman u Sitiju, možda i Lpoolu.

Edited by čekmeže
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, čekmeže said:

Ja ne verujem šta čitam, DDG vas je koštao top 4? Kriv je za nekoliko golova (kao što je zaslužan za nekoliko pobeda) ali on je imho najbolji golman na svetu. 

Od vaše zadnje linije plus Matić niko ne bi imao mesto u prvoj postavi Lpoola ili Sitija. DDG bi sigurno bio prvi golman u Sitiju, možda i Lpoolu.

 

Bukvalno im donosi dvocifren broj poena svake sezone, on lično. Da je najbolji na svetu, jeste, da je bio najbolji na svetu ove sezone, nije. 

 

Link to comment
27 minutes ago, čekmeže said:

Ja ne verujem šta čitam, DDG vas je koštao top 4? Kriv je za nekoliko golova (kao što je zaslužan za nekoliko pobeda) ali on je imho najbolji golman na svetu. 

Od vaše zadnje linije plus Matić niko ne bi imao mesto u prvoj postavi Lpoola ili Sitija. DDG bi sigurno bio prvi golman u Sitiju, možda i Lpoolu.

 

Napisa covek koji se ne bi brinuo za Serhija Grejac Klupe Romera izmedju stativa :D

Link to comment

DDG je bogotac, donio je po 20-ak bodova u sezonama u Murinjovom mandatu, kao i onih "arsenalovih" sijaset odbrana protiv Totenhema kod Olea. Problem je, međutim, što lik opravdano smatra da mu drugdje može biti bolje, + gorak ukus koji vuče od one zajebancije sa prelaskom u Real kod LVG. Jednom su ga zajebali, ovaj put neće. Nek ide, zaslužio je :fantom:

 

1 hour ago, Jeremija said:

Problem sa DDG-om je što, barem po pisanju štampe, ne želi da potpiše novi ugovor, ali ni da predje u neki drugi klub pošto je od sledeće godine slobodan agent

 

I prošli put je ista priča bila. To je rešivo ali nezadovoljan igrač je pola igrača.

Link to comment
2 hours ago, čekmeže said:

Ja ne verujem šta čitam, DDG vas je koštao top 4? Kriv je za nekoliko golova (kao što je zaslužan za nekoliko pobeda) ali on je imho najbolji golman na svetu. 

Od vaše zadnje linije plus Matić niko ne bi imao mesto u prvoj postavi Lpoola ili Sitija. DDG bi sigurno bio prvi golman u Sitiju, možda i Lpoolu.

Потпуно лудило. Најбољи играч тима у последњих пет сезона може слободно да иде. Да не верује човек шта чита.

Link to comment

Kostao nas kurac da izvinite. Daleko, sveukupno, naj igrac ovih jadnika kad se sve uzme u obzir
Sto ne menja cinjenicu da treba da ide ako hoce,to sam vec pisao

Link to comment

Ја имам неки осећај да ће Јунајтед пазарити Икардија. Нисам видео никакав трач него буквално не постоји други клуб на свету тренутно који би могао да га купи.

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ma nije on loš, samo ga Wanda jebe.

 

Mala korekcija i upravo si opisao pola bivših i sadašnjih Icardijevih saigrača.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...