Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

WHU je ponudio produžetak ugovora Manuelu Lanziniju. Važeći ugovor ističe sledećeg leta. Oni koji su ovo preneli ne znaju finansijske uslove, odnosno količinu love koja mu je ponuđena, ali poznavajući poslovnu politiku dildać braće cenim da je negde između 300 i 500 funti sterlinga na sedmičnom nivou, uplaćena karta za metro i topli obrok. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

aziz.gif

 

Jes, igrači u Realu npr. gladuju, zato je Bejl na 600K evra nedeljno a Modrić i Kros na tipa 500K.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa mislim, bolje Aziz u ruci nego Kim K na grani. 

 

Neće ni u Real otići zato što mu se sviđa boja dresova.

 

Rizik se često isplati, Sančezu je recimo upala sekira u med.

Link to comment
Pa šta će im Kolašinac pored živog i besplatnog Morena?
Ja ne znam dal ovi sto pišu za portale znaju sta je click bait uopste. Nisam siguran da Kolasinac moze cak i u tu grupu da upadne, a Barsa. Ha ha ha!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
50 minutes ago, Deco said:

 

Čisto sumnjam da je to razvlačenje samo posledica nesposobnosti kluba, koji bi njegov bio interes da potpiše dok vlada ovakvo rasulo?

 

U klubu je vec godinama rasulo, DDG je mogao podneti transfer request i otici ranije. Kako nije do kluba? Ko je zaduzen za dovodjenje igraca tj. pojacanja koja bi DDG pomogli u osvajanju trofeja?

 

8 minutes ago, kipo said:

DDG ima na stolu 350k vec poodavno. Hoce da ide i to je, ne treba ga sprecavati

 

Treba ga "sprecavati" - nek se izuju za 400k, 450k, 500k sve dok ne pristane.

 

Link to comment

Ne bih ga ja zadržavao, koštao nas je TOP 4 prošle sezone. Problem je što ga niko neće, sem eventualno PSG koji su upravo izgubili golmana...

Link to comment

Sve i da je dao 5 auto golova DDG nije kriv za to sto nismo u top 4. Ipak me zanima ko ga ti vidis na golu ako on ode?

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Ispratiti i DDG, Romero da ga odmijeni sl sezonu a onda staviti malog Hendersona i sve OK.

 

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Sve i da je dao 5 auto golova DDG nije kriv za to sto nismo u top 4. Ipak me zanima ko ga ti vidis na golu ako on ode?

 

 

 

Nek' se bore Romero i Grant ovu sezonu, a Henderson (ako nastavi sa odličnim partijama i u Premijer Ligi) može da udje u obzir od one tamo.

 

Problem sa DDG-om je što, barem po pisanju štampe, ne želi da potpiše novi ugovor, ali ni da predje u neki drugi klub pošto je od sledeće godine slobodan agent, pa može da pokupi više para i dodatan signing-on fee, kao npr. Remzi.

Edited by Jeremija
Link to comment
2 minutes ago, Jeremija said:

 

 

 

Nek' se bore Romero i Grant ovu sezonu, a Henderson (ako nastavi sa odličnim partijama i u Premijer Ligi) može da udje u obzir od one tamo.

 

Problem sa DDG-om je što, barem po pisanju štampe, ne želi da potpiše novi ugovor ali ni da predje u neki drugi klub pošto je od sledeće godine slobodan agent, pa može da pokupi više para i dodatan signig-on fee, kao npr. Remzi.

 

Daj nemoj me zajebavati kakav Grant-covek je branio 3 puta u zadnje 2 godine. Romero koji je vise tekmi odigrao za ARG nego za UTD, taj nije bio prvi golman jos od Sampdorije pre 7,8 sezona.

Henderson se dobro pokazao na pozajmici u Shefildu, ali je jos zelen da bude prvi golman. Samo da ne bude kao i sa Pereirom, veliki talenat, prosao sve mladje selekcije nacionalnog tima, shetan po pozajmicama za vreme DDG mandata i onda sa 23 potpisao negde na free.

Link to comment

Romero je odličan golman, ne bih se ja tu mnogo brinuo.

 

 

Sad sam baš razmišljao, zar nije (nekad davno) Sančez igrao kod Simeonea u River Plati? Ko zna, možda nam se posreći... mada čisto sumnjam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...