Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

pa kakve veze ima... ko da smo sad u engleskoj pa on iz Sunderland-a promenio tim za koji navija u Siti. Sunderland otišao u kurac, promenio čovek tim za koji navija. Ne mogu da se gledaju baš sad ovde utakmice Championshipa i League 1.

Bitna stvar. Na vreme se prešaltao.

 

Čestitke Ruxinu na istorijskom uspehu.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, ArleKino said:

Nego, Weenie se ne hvali da bi Liverpool bio prvak kad bi se dalekometni golovi računali duplo.9

 

 middle se ne hvali kako elita tovari na twiteru

 

 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Kompany objavio odlazak iz Cityja.

objavio i obavio, ode u anderleht za izgleda nesto jace od 6 milki, bice igrac-menadjer

Link to comment

hvala hoste, kao da se gledam u ogledalo! i hvala svima na čestikama i lepim rečima, hvala na bezbrojnim pm-ovima podrške, hvala radiši što je uspeo da me ne banuje mesec dana u ovim odsudnim trenucima sezone...

 

copiju opraštam jer sam velik čovek. zna i on koliko je glupo to što pokušava, ali alternativa je da se suoči sa snagom argumenata. razumite, ja već jesam

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Kompany objavio odlazak iz Cityja.

 

bio sam ubeđen da će produžiti ugovor, ali super je ovo ispalo.

odigrao je sve bitne utakmice u poslednje vreme u 1 istorijskoj sezoni, podigao sve što se u engleskoj podići moglo, pa se sad vraća majci u anderleht gde će odmah imati priliku da prenosi omladini pepizme. što je prilično uloga za koju se rodio. gospodin, legenda, kapiten. vratiće se on posle pepove i brendanove ere, mmw :Hail:

Link to comment

Meni je sve to okej, nego što malo da se ne zajebavamo na račun tvog preletanja :fantom:

 

S druge strane, Pepara is not amused

 

 

 

Link to comment

jel realno da su pitali čoveka ovo na dan kad je osvojio sve što se osvojiti moglo? :isuse:

 

auuuu brate, pa ja ovo tek sad vidim. možda je onaj mučenik od juče stvarno imao poentu....kapiram ja saltyness i sve to, ali ljudi imajte malo dostojanstva. neverovatno kakvo nepoštovanje.

Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

jel realno da su pitali čoveka ovo na dan kad je osvojio sve što se osvojiti moglo? :isuse:

 

auuuu brate, pa ja ovo tek sad vidim. možda je onaj mučenik od juče stvarno imao poentu....kapiram ja saltyness i sve to, ali ljudi imajte malo dostojanstva. neverovatno kakvo nepoštovanje.

 

Sta ocekujes od Engleza.

Link to comment

Ruku na srce, neće imati priliku da ga ponovo pitaju ove sezone, završio je sezonu.

Stvarno je mogao da kaže jedno prosto "ne", ovako je ostavio prostora za razna tumačenja.

A i nije propustio priliku da pokaže šta ga najviše svrbi jbg

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

:lol:

 

liverpoolovi navijaci su something else.

 

ja sam mislio da sektaše nimalo nije briga, ali zajebah se sad pa posetih rawk.

 

au sine pa ove nije briga na 700+ strana, krv ti jebem koliko su izgoreli ljudi :lolol:

Link to comment

Valjda ce isterati City iz LS,takodje i PSZ,sprdnja sta rade.Vidim,Pep opet 200 miliona na leto,mozda dodje do polufinala preko tamo nekog Sahtjora :violin:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...