Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Majo said:

A sto Shakira vise ne igra? 

Повређен је. Није играо ни за своју лажну репрезентацију.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, porucnik vasic said:

Повређен је. Није играо ни за своју лажну репрезентацију.

OK onda, mislim Liverpul izgleda dosta opasniji s njim u sastavu, zato pitam.

Link to comment
26 minutes ago, porucnik vasic said:

Повређен је. Није играо ни за своју лажну репрезентацију.

Tako je teško povređen da ga Klopp svake nedelje stavlja na klupu, ali eto, ne može nikako da ga uvede...

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tako je teško povređen da ga Klopp svake nedelje stavlja na klupu, ali eto, ne može nikako da ga uvede...

Ма мене слуша. Зна да ако му кепец из Гњилана игра нема ништа од титуле. Карма и тај рад...

Link to comment
Ма мене слуша. Зна да ако му кепец из Гњилана игра нема ништа од титуле. Карма и тај рад...
Pljeskavica godine
Link to comment
13 minutes ago, porucnik vasic said:

Ма мене слуша. Зна да ако му кепец из Гњилана игра нема ништа од титуле. Карма и тај рад...

 

7 minutes ago, porucnik vasic said:

Објаснио си™. Сад лепо можеш да се и одмориш.

 

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

Radisa, jel po tebi Shakira ima mesto u 11?

Naravno da da, Salah bi mi grejao klupu tamo negde od sredine decmbra...

 

Origi nije ni za Suthampton, Salah igra kao mrtva kokoška, dakle daj Đerdana pa da vidimo imali štogod...

 

Ovu sezonu vuku VVD, Mane, Firminho i neko sa nebesa... Bojim se kad će ovaj poslednji da zakaže, i da sjebe sve...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Naravno da da, Salah bi mi grejao klupu tamo negde od sredine decmbra...

 

Origi nije ni za Suthampton, Salah igra kao mrtva kokoška, dakle daj Đerdana pa da vidimo imali štogod...

 

Ovu sezonu vuku VVD, Mane, Firminho i neko sa nebesa... Bojim se kad će ovaj poslednji da zakaže, i da sjebe sve...

Ramos zna sta radi :fantom:

Salu na stranu, ne vidim koji bi trener na svetu stavio Salaha na klupu. Mislim da je ipak Klopova posvecenost odbrani malo zastranila pravi Liverpul.

Link to comment
Ramos zna sta radi :fantom:
Salu na stranu, ne vidim koji bi trener na svetu stavio Salaha na klupu. Mislim da je ipak Klopova posvecenost odbrani malo zastranila pravi Liverpul.
Jeste, ali tim je morao da dobije i tu dimenziju koja je nedostajala
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:
12 minutes ago, Majo said:
Ramos zna sta radi :fantom:
Salu na stranu, ne vidim koji bi trener na svetu stavio Salaha na klupu. Mislim da je ipak Klopova posvecenost odbrani malo zastranila pravi Liverpul.

Jeste, ali tim je morao da dobije i tu dimenziju koja je nedostajala

Stagaznam, vrovatno si u pravu, ali meni to lici na Atletiko na 45 obrtaja.

Edited by Majo
Link to comment

Liverpool je dobio odličnu dimenziju u odbrani, ali po cenu lepršave i brze igre na gol više...

 

Nemam ja problem sa tim ako se uzme PL ili CL, ali fakat da je prošle godine bilo uživanje gledati, a da ove svaka utakmica izgleda slično i loše... 1:0 se povede, pa onda ne radi ništa... AKO protivnik izjednači, tek onda se kreće sa fudbalom... Jbg, kidanje živaca...

 

Uz to dovedeš dva centralna vezna, platiš ih boga oca, i onda ti trojku u vezi igrju holandski Gatuzo, Hendreson i Starac Milner od 17 PL sezona... Jbg, koji si ih kurac dovodio, kad ti svaku važnu utakmicu igraju ova trojica, gde je Milner najkreativniji...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...