Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao sam na onom jednom snimku, prilično sam siguran da je, kad Salah istrčava iza linije, lopta već visoko u vazduhu...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Vise sretno nego spretno. Onokad navijas za liverpul, a znas da je to nista kako strastveno ce skuzeri navijati za Junajted protiv arapa :laugh:

 

 

:lolol:

 

 

Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Nije zaustavljeno u pravom trenutku tu. Kad Salah bude najblizi golmanu onda se stopira.

Preznojih se ...

 

Takoe, to je pravilna intepretacija ofsajda kad je Salah u pitanju :D

Link to comment

Kao i Origi protiv Evertona - puka sreca, ali tako se uzimaju titule. Pogotovu sto je Totte imao 3 jako izgledne pozicije koje su mogle biti 100% sanse.

 

E jedini problem je sto imaju kao glavnog konkurenta ubice u vidu Sitija.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

E jedini problem je sto imaju kao glavnog konkurenta ubice u vidu Sitija.

Ceniš da ne može OGS to da nam završi?

Link to comment
28 minutes ago, ArleKino said:

Nego, je li ono Tottenham ispravno izveo slobodni udarac prije izjednačenja? Lopta je bila u pokretu kad ju je Kane poslao naprijed.

Verovatno, ali nebitno. Henderson je okrenuo leđa lopti i potrčao umesto da je stao isped Kejna.

Link to comment

Henderson baš loš danas, kao i Milner i Wijnaldum. Fabinho bi mi počinjao svaku.

 

A Keita valjda čeka letnju turneju po Maleziji da se uigrava sa Kristi-Dejvisom i Bobi Adekanje Vestom, u pripremi za liga kup.

Link to comment
9 minutes ago, čekmeže said:

Verovatno, ali nebitno. Henderson je okrenuo leđa lopti i potrčao umesto da je stao isped Kejna.

Isto sam prokomentarisao. Vajni kapiten koji se dere i glumi neko ludilo, umesto da stane i ne dozvoli brzo izvodjenje faula. Takvi prpousti se desavaju u seljackim ligama i neiskusnim ekipama, nadam se da ce mu Klop izvuci usi.

Link to comment

Sutra ako teroriziramo Rafu izbijamo na treće mesto sa dva boda više od konkurenata i jačom gol razlikom, što nam daje lufta i da negde zijanimo do kraja :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...