Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

De Gea; Young Smalling Lindelof Shaw
Matic, Fred Pogba
Dalot, Lukaku, Rashford

 

Martial moze jedno pola h nadam se, ali i i nadam se da nece morati

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekli su da je Trent izašao zbog lakše povrede, nka predostrožnost, šta li.

 

@copkillah Ne ume Gini kao osmica, da jebe oca. Znam da je počeo karijeru kao neki ofanzivni vezni, ali od Njuke na ovamo on je sve više i više fokusiran na odbranu i fizikalisanje. Potpuno je izgubio svaki osećaj za asistenciju (ako ga je ikad i imao). Keita je trebalo da zameni njega kao što je odlični Fabinho zamenio Cana, ali od toga za sada ništa.

 

Ljiljani svaka čast za trud, ali ne može on da bude trajno rešenje za tu poziciju. Ditto Shakira, to su sve igrači za rotaciju. Neka dvojica od trojke Keita, Milner, Hendo će morati da izguraju sezonu. (Iza Fabinho, naravno.)

Link to comment

Jebeni Vulvsi, ljudski. Sledeca tekma je protiv njih 16.3. pa za 2 kola opet pocetkom aprila.

 

 

United: De Gea, Young, Lindelof, Smalling, Shaw, Matic, Fred, Pogba, Dalot, Lukaku, Rashford.

Subs: Romero, Bailly, Rojo, McTominay, Andreas, Martial, Greenwood.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Jebeni Vulvsi, ljudski. Sledeca tekma je protiv njih 16.3. pa za 2 kola opet pocetkom aprila.

 

 

United: De Gea, Young, Lindelof, Smalling, Shaw, Matic, Fred, Pogba, Dalot, Lukaku, Rashford.

Subs: Romero, Bailly, Rojo, McTominay, Andreas, Martial, Greenwood.

Znači igramo standardno protiv Arsenala

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Leno-Maitland-Niles

 

Hollyhock Manheim-Mannheim-Guerrero-Robinson-Zilberschlag-Hsung-Fonzerelli-McQuack.

 

 

Link to comment

Ja bih tipovao na 2-2, Auba (jebem ga u usta flat track bullyjevska) i Lacazette za nas, neki kasni gol za izjednačenje. Rashford i Debeli za goste.

Link to comment

Mislim da je tom golu doprineo vetar koji je duvao, takođe, sumnjam da je dozvoljeno onako ometati golmana u petercu. 

 

Ipak sigurica, vetar, mislio sam da će biti kreativniji.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...