Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, MancMellow said:

Oni potencijalno imaju dosta više utakmica od vas. Povređivaće im se igrači, evo već juče KDB. Jedva pobeđuju 1-0 kad se timovi zatvore (a skoro svi se zatvaraju), biće u ovoj trci još svašta- 

ma to moj kum kuka od prvog kola, nemo' da ga ozbiljno shvataš, jel tako @valter

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

17 minutes ago, MancMellow said:

Oni potencijalno imaju dosta više utakmica od vas. Povređivaće im se igrači, evo već juče KDB. Jedva pobeđuju 1-0 kad se timovi zatvore (a skoro svi se zatvaraju), biće u ovoj trci još svašta- 

Slazem se sa napisanim,ali ja gledam u kakvom smo stanju,formi mi.Ako ne pobedjujemo dzaba nam svi Cityjevi moguci problemi.

Link to comment
1 hour ago, MancMellow said:

Oni potencijalno imaju dosta više utakmica od vas. Povređivaće im se igrači, evo već juče KDB. Jedva pobeđuju 1-0 kad se timovi zatvore (a skoro svi se zatvaraju), biće u ovoj trci još svašta- 

Čim se vrati Fernandinjo biće 3+ po utakmici.

Link to comment

Klop mora malo da se sabere, ja stvarno ne znam šta je zamišljao da će postići sa Lalanom, možda mu je on u glavi bio neki vajldkard. Salah bi sledeću možda mogao da počne sa klupe za promenu, mislim da bi mu prijalo.

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Klop mora malo da se sabere, ja stvarno ne znam šta je zamišljao da će postići sa Lalanom, možda mu je on u glavi bio neki vajldkard. Salah bi sledeću možda mogao da počne sa klupe za promenu, mislim da bi mu prijalo.

 

Sta znam, Evrton je idealna prilika da igra Saciri, ja veujem da bi u tom slucaju glatko dobili dva razlike. Salah nije igrac za klupu .

Link to comment

Shaqiri mu se izgleda nešto zamerio, ume on tako ponekad da zakuca igrača za klupu po mesec-dva bez objašnjenja. 

 

Sturridge je, na primer, odlično počeo sezonu, ulazio sa klupe redovno i davao golove, a onda na Marakani promašio jedan zicer (jedan!), Klopp na KZŠ nalupetao da je to bio uzrok poraza, i posle toga naprasno prestao da ga uvodi u igru.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Shaqiri mu se izgleda nešto zamerio, ume on tako ponekad da zakuca igrača za klupu po mesec-dva bez objašnjenja. 

 

Sturridge je, na primer, odlično počeo sezonu, ulazio sa klupe redovno i davao golove, a onda na Marakani promašio jedan zicer (jedan!), Klopp na KZŠ nalupetao da je to bio uzrok poraza, i posle toga naprasno prestao da ga uvodi u igru.

Uh, pa ovo je novost za mene, ja  sam mislio da je Klop postao trenrcina u pravom smislu reci, bez decijih bolesti.

Link to comment

Ma to ja nagađam, ali dešavalo mu se nekoliko puta od kako je došao u LFC da naprasno benčuje igrača na duži rok, a drugo objašnjenje ne vidim.

Link to comment

I meni izgleda da je sa šaćirijem bilo reči. Veći problem je što je Salah u kanalu a ne sme da ga izvede. Juče je zasrao sve što je mogao, i to mu nije prvi put. Ne mogu da zaboravim kako mu je Mata oduzeo loptu a tad je već bio tražio izmenu. 

Ako se ne osvoji titula biće ovde jedna lepa prodaja igrača.

Link to comment

dakle, usrasmo. ranije nego što sam očekivao, moram priznati - meni se javljalo (direktno iz traumatične ne tako davne prošlosti, jasno) da ćemo da kiksnemo protiv pokojnog čelsija tri-četiri kola prije kraja, ali eto, pretekosmo sami sebe.

 

tračak nade - sad je (valjda) pritisak koji osjećamo malo manji, jer, što reče neko ovdje, sad opet mi jurimo, a ne jure nas... jedino ne znam kako se u sve to uklapa ovo odlaganje meča dva mančestera od sredine marta za kraj aprila... ali to niko i ne može znati, je li. ko će pasti u formi, a ko porasti, ko će se povrijediti a vratiti iz povrede...

 

bemliga, ispustili smo prventstvo, ne zavisi više od nas - a vrhunska ironija je da ćemo morati da navijamo za scum :isuse:

Link to comment

Meni je veca misterija Kejta. Izgovor "nije se navikao na ligu" ili "nije se navikao na sistem" zvuce tako nenormalno za igraca kog si platio 70 miliona evra. Mislim, ako si ga skautovao + platio + ostavio jos godinu dana u Salzburgu valjda moras da znas koje su mu negativne stvari pa da ih popravljas prvih mesec-dva. Ipak je on profesionalni fudbaler a ne neki tamo lik kog su pokupili sa ulice.

 

Druga enigma mi je "ko sutne van 16 metara da mu umre majka" filozofija. Od 64 golova samo 4 je dato van 16 metara i to je mislim Shaq sam dao 2 protiv Manutd? (nisam siguran). Igras sistem sa 4 mid-a, uvek je barem njih dvojica ispred 16 u napadu, protiv ekipa koje nabiju 10 igraca u 16. Pa sutni, jebemga. Verovatnoca da udje neka je veca nego pas kroz 20 pari nogu do insalaha ili manea

Link to comment

The Sanchez News:

 

Davinson Sanchez neće biti kažnjen jer je sudija vidio incident. :ajde: 

 

Alexis Sanchez out 6-8 sedmica.

Link to comment

Zanimljivo da i ti, kao i teoretičari zavere sa daily cannona, propuštate da pomenete 13. minut, kada je Arsenal trebao objektivno ostati sa desetoricom.

 

Screenshot-2019-03-03-14-14-04.png

 

Ovde nije suđen ni faul, a složićeš se da je ozbiljniji start od Sančezovog. Džaka će takođe izbeći sankcije FA.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...