Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

28 minutes ago, ArleKino said:

I on malo jače smara sa ovim svojim hintovanjem i namigivanjem Realu.

 

Sećaš se kad je trebalo da dođe u Enlesku iz Lila da je mesecima tvitovao nekakve nagoveštaje? Sledeće sezone igraću u dresu plave boje itd., da se malo lože navijači Sitija, Čelsija... Evertona... Kardifa...

 

LBJ pre LBJ-a.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Sećaš se kad je trebalo da dođe u Enlesku iz Lila da je mesecima tvitovao nekakve nagoveštaje? Sledeće sezone igraću u dresu plave boje itd., da se malo lože navijači Sitija, Čelsija... Evertona... Kardifa...

 

LBJ pre LBJ-a.

 

O, da.

 

Realno, čovjek "rajskog imena i grešnog prezimena" mora da bude kontraverzna pojava™. Zamisli koji level šupkosti™ moraš da imaš da bi outassholeovao™ Specijalnog iz kluba, to mogu samo uzorni ljudi tipa Ramos, Pogba...

Link to comment
6 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Naravno da se žalio. Šta sad, poklonjen ti je vodeći gol, i ti sad spominješ par fifti-fiftija koji nisu otišli na tvoju stranu. Pa to ne bi trebao da spominje ni da mu nisu poklonili prvi gol. Nije sigurno sudija vezao noge Salahu kada je bio par puta u 16 u dobroj poziciji. Da ne spominjem par dijagonalnih lopti Šakirija u maniru "đe je taj Masaro". Ni njih nije sudija odigrao. Mnogo kenja čovek, nije još na nivou 1 Spešla, ali pretenduje.

 

Ja sam lepo rekao :fantom:


 

Link to comment

nosati uporedjuje viniciusa sa hazardom. kada se malo bolje pogleda, nije bas najlogicnije dovodjenje hazarda iz ugla reala. imaju ova dva nadolazeca velika talenta plus asensia koji svi igraju najbolje na aml poziciji, asensio mozda i amc i sada bi doveli i hazarda koji ce se duriti ako ne igra na svojoj poziciji...pametnije bi im bilo da pojure nekog world class napadaca, mada ne znam koga mogu tu dovesti.

Link to comment

Dovoljan im je i neki veoma dobar napadac (Aubemeyang mi pada na pamet). Za ovo sto oni igraju, potreban je brz napadac, koji voli da sutira. Koliko puta sam gledao Real ove sezone, gde ljudi kruze i kruze, dok ne usledi pogresan pas.

Link to comment
8 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 Mnogo kenja čovek, nije još na nivou 1 Spešla, ali pretenduje.

 

1 hour ago, John Coltrane said:

 

Ja sam lepo rekao :fantom:


 

 

Još jedno 10 godina da kenja ovim intenzitetom i biće na nivou 1 Spešla, slažem se.

 

Link to comment
17 minutes ago, Miljenko said:

Dovoljan im je i neki veoma dobar napadac (Aubemeyang mi pada na pamet). Za ovo sto oni igraju, potreban je brz napadac, koji voli da sutira. Koliko puta sam gledao Real ove sezone, gde ljudi kruze i kruze, dok ne usledi pogresan pas.

realniji mi je icardi, on je jedini vrhunski napadac koji nije blizu tridesetima. na prstima jedne ruke se mogu izbrojati takvi igraci, cudno vreme doslo.

Link to comment
49 minutes ago, copkillah said:

 

 

Još jedno 10 godina da kenja ovim intenzitetom i biće na nivou 1 Spešla, slažem se.

 

 

Morao bi LŠ i da osvoji da bi uopste stao u istu recenicu sa Murinjom, al postigli smo opsti konsenzus da je udario u kukanje Murinjo style. 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Morao bi LŠ i da osvoji da bi uopste stao u istu recenicu sa Murinjom, al postigli smo opsti konsenzus da je udario u kukanje Murinjo style. 

 

jako volim tvoje tinejdžerske ispade na ovoj temi, mogla bi lepa kompilacija da se napravi :lol:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...