Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Koji sport Matip igra noćas, samo on zna

Večeras najgori:

1) Matip

2) Keita

3) Firmino

4) Robertson

 

Ali Bobi ističe kandidaturu za sam vrh. Ima tu potencijala za prvo mesto.

 

Edit: Uf, Milnera sam zaboravio :sad: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

Kod faula u kontri, žuti se pokazuje kad sudija proceni da je faul napravljen namerno, da bi se kontra sprečila.

 

Kad igrač ispred tebe naglo zastane (Snodgrass se spetljao u driblingu) a ti očigledno slučajno naletiš na njega, to je faul ali nema razloga za žuti.

 

Ja jednostavnije ne umem da objasnim, jbg. A prijateljska preporuka da se opustiš i uživaš je bila iskrena. Ja sam u lošim partijama MUFC obično spokojno uživao, nisam imao potrebu da kmečim što ih sudije ne donabijaju.

 

 

Tekmu gledam uglavnom zbog Maneovog ucinka kog imam u fantaziju i zato sto po kuci nosam bebu koja ima grceve pa mogu da blejim u TV (inace bih verovatno igrao FM ili citao peti tom Moje borbe). 

Lose sudjenje u PL je opste mesto,stvarno nema potrebe da mi ucitavas nesto sto nije. 

Link to comment

Pelegrini pokazuje "dva" Klopu, objašnjava da su ga častili sa dva nedosuđena a više nego čista ofsajda. I to uzalud.

 

Realno, ovo nije ništa novo. Cele sezone uzimaju više bodova nego što igrom zaslužuju - u poslednje dve utakmice zaslužili su nula bodova, a uzeli dva.

 

Česitke Ruksinu itede, vratiće prvo mesto protiv Evertona. Gudison Park ima da slavi svaki primljen gol...

Link to comment

Falio samo Džerard da se oklizne..

 

Ne znam šta je Keita igrao u lajpcigu, ali kontam da mu leže zadaci na sredini samo da remeti protivničke akcije, nešto kao Erera u Junajtedu

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

Ne znam šta je Keita igrao u lajpcigu, ali kontam da mu leže zadaci na sredini samo da remeti protivničke akcije, nešto kao Erera u Junajtedu

Još kad bi umeo da poremeti neku protivničku akciju, pa da kažeš makar to. U teškom je kanalu, ko zna da li će se zadržati u klubu koliko Herrera kod vas.

 

Neću mnogo da ponavljam, ali bar jednom moram: Klopp je spektakularno osakatio prošlogodišnji tim. Potpuno ih je izbacio iz napadačkog ritma igrajući 4-5-1, izvlačio pobede na mišiće i Van Dajka, a sad kad odbrana popušta odjednom očekuje da će napad bez problema da zaigra na prošlosezonskom nivou. Samo ih je postrojio u staru formaciju i kao, ajde opet na tri plus, jel' važi? Pa ne važi, jebiga. Ne igra ti Voja Fucking Brajović u napadu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Znaš da ja ne volim da mračim :fantom: ali baš mi deluje kao onaj deo sezone u kom se ovakve utakmice rutinski gube, pa usledi dugoročni raspad sistema; freefall do avgusta.

 

Pre nekoliko godina nas je tako na zimu napunio Newcastle koji uopšte nije mogao da se sastavi, 1 Gini Wijnaldum nam zabijao golove... sličan osećaj imam i sad.

 

Forma nekad mora da padne, a tim je bio solidno osakaćen povredama. To je i do Klopa što je pustio Klajna potpuno nepotrebno. 

 

Ali kontam da će protiv Bornmuta da bude sve okej.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...