Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Буквално као да чујем како кликћу тастатуре док се хватају принтскринови табеле. :fantom:

Link to comment
33 minutes ago, radnik said:

:hail::hail::hail:

 

Ne znam šta vam se toliko dopada u tom mrsomuđenju kad izađe jedan na jedan. Danas mu je prošlo, ali ove sezone je nekoliko zicera tako propustio. (Prvi mi na pamet pada Chelsea, kad je dozvolio da mu Rudiger skine loptu sa gol linije.)

 

Prva dva su zato bila odlična. Firmino je igrao na nivou prošle sezon, konstantno ga izbacivao u prostor koju su Bormutđani™ nepametno ostavljali. 

 

Svi su danas bili dobri, osim naravno Wijnalduma koji je ponovo bio igrač manje. Čemu on služi u ovakvim utakmicama kad protivnik nema posed, boga pitaj. On je ubedljivo najbolje igrao kao solo DCM; ni kad je išao napred, ni kad je u paru sa još jednim DCM kao danas, ne liči ni na šta.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

Pogrešno to tumačiš, on zahvaljujući neograničenim sredstvima može da bira. Niko ne spori njegovo umeće i talenat (čini mi se?) ali ako si vrhunski trener i možeš da dovedeš vrhunskog talenta i da izvučeš njegov maksimum, to lakše radiš nego neko sa ograničenim sredstvima. 

 

Mislim da je logično da pretpostaviš da ne bi bio baš toliko dominatantan kada bi imao neka ograničenja u budžetu, zar ne? 

+1 И та неограничена средства обезбеђују робовласнци.

1 hour ago, Weenie Pooh said:


 

 


Ne viniši tu, uživaj u samo šest primljenih golova, minus dva u decembru jednako je titula u maju, znaš li ti koliko Pep ulaže, bla bla truć.

 

:happy:

Нестварно. Гура ФА. И тако...

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...