Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih sacekao prvo da Murinjo smugne, mozda i proigraju nesto. Meni je Lukaku ok, dok je Sanchez razocarao skroz (ocekivao sam da on bude glavni igrac ekipe). Pogba mi je bio i ostao precenjen.

Link to comment
10 hours ago, copkillah said:

 

ovo je baš glupo čak i za trolovanje

 

naravno da ne mogu automatski da uskoče u Kloparin sistem i kako sezona bude odmicala, igraće neuporedivo više

 

 

U pravu si, zaboravio sam da mahrez već igrao u pepovom sistemu :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pa dobio je Ejk žuti, ako na to misliš

 

to mi je promaklo nekako :D

 

4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

U pravu si, zaboravio sam da mahrez već igrao u pepovom sistemu :fantom:

 

Ako ništa drugo, igrao je u PL, za razliku od ove dvojice koji su došli u potpuno novu ligu, između ostalog.

 

Link to comment
13 minutes ago, kipo said:

Ma i Pogba, muka mi i od njega više. Možda postiji neki genijalan plan da se njih ratosiljamo sad, Murinja na kraju sezone :) Od njihove 4 plate dovesti koga hoces.

 

 

E, a bukvalno. Bune se, a trebali bi da budu manji od makovog zrna. Šut u guzicu, što se mene tiče...

Edited by Jeremija
Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Ja bih sacekao prvo da Murinjo smugne, mozda i proigraju nesto. Meni je Lukaku ok, dok je Sanchez razocarao skroz (ocekivao sam da on bude glavni igrac ekipe). Pogba mi je bio i ostao precenjen.

 

 

Nema Sančezu spasa, izgubio je eksplozivnost i brzinu, nedavno sam u jednom članku pročitao da ga je i Mata pretrčao na treningu... RIP

Edited by Jeremija
Link to comment
1 minute ago, Majo said:

Liverpul je postao dosadan za gledanje skoro ko Atletiko.

 

+1

 

I ja bih radije da je FA izabrala sarija za vestačku konkurenciju pepu, ako ćemo iskreno :sleep:

Link to comment



Liverpul je postao dosadan za gledanje skoro ko Atletiko.


Ne viniši tu, uživaj u samo šest primljenih golova, minus dva u decembru jednako je titula u maju, znaš li ti koliko Pep ulaže, bla bla truć.
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

+1

 

I ja bih radije da je FA izabrala sarija za vestačku konkurenciju pepu, ako ćemo iskreno :sleep:

Po mom ukusu je Arsenal ove godine, Celzi mrljavi, previse zavisi od Hazarda.

Link to comment

Ако Бог фудбала не избори ЛШ активира му се нека клаузула да могу да га шимикирају уз минимум обештећења. 

 

Али, зајебаће вас све, освојиће ЛШ. :Hail:

Edited by Прслин
Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

 

 

I ja bih radije da je FA izabrala sarija za vestačku konkurenciju pepu, ako ćemo iskreno :sleep:

:laugh:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...