Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Weenie Pooh said:

Mnogo bolja utakmica za gledanje nego one kad ih dave kao zmija žabu i onda izvuku 1-0 ili ne izvuku ništa. 

 

Dyche opet nešto uvređen, napušava Klopa ali ne znam zašto. Jedno treći put mu je protiv LFC neki suptilni detalj smetao.

jel vreme da čestitamo titulu?

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, renne said:

jel vreme da čestitamo titulu?

Pa čestitate je svake nedelje. Ja ću sačekati Boxing Day, valjda tada dolazi Ruxin da nam pokloni svoja standardna tri boda godišnje.

Link to comment

Čekaj, je li stvarno postoji neko pravilo da ne smiješ glavom da izbiješ loptu golmanu koji je nonšalantno drži jednom rukom?

 

A ono kad je naša Alison držala s obje ruke na zemlji, nije faul kad nogom izbiješ loptu?

Link to comment

A dobra utakmica. Junajted odlican, svi do Pogbe koji ne zna sta bi. Steta sto ne dobismo, pa Fulam kući i eto nas nadomak top4. Šteta i za Arsenal, uključili bi se aktivno u borbu za titulu. 

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa čestitate je svake nedelje. Ja ću sačekati Boxing Day, valjda tada dolazi Ruxin da nam pokloni svoja standardna tri boda godišnje.

Није ово лоше.

Link to comment
11 minutes ago, Pantelija jr said:

Čekaj, je li stvarno postoji neko pravilo da ne smiješ glavom da izbiješ loptu golmanu koji je nonšalantno drži jednom rukom?

 

A ono kad je naša Alison držala s obje ruke na zemlji, nije faul kad nogom izbiješ loptu?

Mislim da je Alisson nije baš držao, bežala mu je malo, 50-50. Ali dobro je branio, kako je onu skinuo sa stative i bacio kontru za gol Šakire, odličan je bio.

 

Ostala mi na strimu neka dvojica Kanađana, Tim & Sid sa Sportsnet, zahtevaju da Murinjo bude otpušen odmah sada, najkasnije sutra, Pogba na klupi, deveti u ligi, najskuplji tim na svetu, waaa, waaa, sjajno za slušanje. Sekta stop.

 

Evo malopre dodaje da ako Liverpul ne osvoji ligu ove godine nikad je neće osvojiti, jer je Sitiju dosadilo da pobeđuju a i ugojili su se letos :lol: 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Ode Gomez, pao preko svog zgloba :isuse: Nije ni probao da ustane, ne izgleda dobro.

Nije bio faul? Za razliku od onog prvog starta kod aut linije kada je digao obe uvis i spasao se sada ga je odneo, ovako kako pišeš ispada kao da se sam povredio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...