Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2-0 za Sektu, Fellaini glavom nakon prekida i Rashford nakon Martialove stative, xG propo nakon De Geinih odbrana.

 

Arsenal u odnosu na pobjedu sa Tottom u poraz sa Unitedom izlazi sa 11:

 

Leno-Mustafi, Holding, Sokratis-Bellerin, Kolašinac-Torreira, Ramsey, Guendouzi-Iwobi-Aubameyang. Ili tako nekako.

 

Nema Özila ni na klupi.

Link to comment

Meni najjača utakamica Arsenala i Muntda bila neka iz, lupiću sad, da li 2004, čini mi se Komjuniti šild, kad je bilo 0:0, a sve prštalo. Neke stvari su mi u magli, ne sećam se penala, ali utakmica luda skroz. 

Link to comment
2 minutes ago, Durruti said:

Meni najjača utakamica Arsenala i Muntda bila neka iz, lupiću sad, da li 2004, čini mi se Komjuniti šild, kad je bilo 0:0, a sve prštalo. Neke stvari su mi u magli, ne sećam se penala, ali utakmica luda skroz. 

 

 

Možda misliš na finale FA Cupa 2005, izvrsna utakmica iako je (u regularnom vremenu) završena bez golova...

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ode Gomez, pao preko svog zgloba :isuse: Nije ni probao da ustane, ne izgleda dobro.

Evo ga I Moreno se sjbao i šepa...

 

Sad će Milner na beka... :(

 

Edit:

 

Koja ideja igrati sa Invalidom i Origiem u napadu protiv bilokoga u PL... Koji je kur Klopp-u...

Link to comment

Moreno nije sam nego Bardley životinja u svaki start ulazi đonom i žali se kad god mu sviraju faul. 

 

Stuki i Origi deluju mrtvosano, kao da iz nekog razloga ništa nisu igrali ove sezone. Nijedan duel nisu dobili, a naravno LFC prvi šut posle pola sata, glavom posle kornera :dry: 

 

Pravićemo ovde Klavana od blata, MMW.

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Koja ideja igrati sa Invalidom i Origiem u napadu protiv bilokoga u PL... Koji je kur Klopp-u...

Midweek kolo, jebiga. Dobro bi mu došlo da je razigrao bar nekoga od rezervi do sada, ali eto nije. Zato sada svako ko sa klupe uskoči u startnu deluje kao da nikad nije šutnuo loptu u životu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...