Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

3 hours ago, Weenie Pooh said:

Ne znam šta su radili u prvom, ali u drugom poluvremenu sasvim lepo sabijaju Everton koji se više nego solidno brani.

drugo poluvreme znacajno bolje, u prvom nije napravljena ni jedna prilika.

 

propustena je bila lepa prilika da se odvojimo od petog mesta.

 

hazard opet imao slabu utakmicu i odmah se to odrazi na celu ekipu. pod hitno se mora naci novi napadac, jer od ovog mlohavka nema vajde. nije ni do kolena torresu. desna strana je takodje nepostojeca u napadu. kante jednostavno nema sta da trazi u ovoj formaciji i sistemu. da dobijemo ponudu od 100+ miliona za njega, bez razmisljanja bih prihvatio. azpilicueta je takodje sada vec sve slabiji u napadu. 

barkley vezao trecu losu utakmicu, kovacic takodje los. alonso bez srece, jorginho trebao dobiti crveni karton, jos su stoperi bili najbolji igraci, iako je luiz opet imao svoje momente.

 

mnogo me zanima da li se planira kupovina za januar. cak i nisam siguran koliko je to pametno, mozda najbolje sacekati leto pa od (skoro) nule kreirati novu ekipu.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

U prvom je bio onaj sjajan udarac Alonsa iz uvežbane akcije. Stvari se previše vrte oko Azara, on jeste najbolji ali moraju i drugi da se uključe. Šta ti je Barkli skrivio, ne znam da se iko ocenjuje kada uđe u 82. minutu osim ako da gol. Najveća misterija mi je Kante, čovek koji je bio najbolji u ligi mora da ustupi mesto Žorginju.

Što se tiče velike zavere da Lpool postane šampion, koliko vidim na snimku lopta miruje kad je Alison izvodi.

Link to comment

da, utripovao sam da je taj sut bio u drugom. to je bila odlicna sansa, u drugom je pogodio stativu, nije imao srece. barkley je usao i nista dobro nije uradio, cak je i stetio. pao u formi od one dve-tri dobre utakmice gde je asistirao i davao golove.

jeste, kante je zrtva novog trenera, mnogo mi ga je zao ali ce tesko ovo izaci na dobro i njemu i klubu. 

 

voleo bih da u jednoj utakmici sarri proba sa jorginho/kovacic/barkley (rlc) trojkom u sredini.

Link to comment

Управо доводимо Насрија са фри трансфера за плату од 80.000 фунти недељно. Њему крајем децембра истиче казна због допинга и Пелегрини је одлучио да попуни рупу насталу Јермоленковом повредом играчем кога одлично познаје. Доводимо га сада јер је већ подужа листа потенцијалних конкурената за овај трансфер. Уговор је ваљда на 6 месеци, чекају се детаљи.

Link to comment
55 minutes ago, čekmeže said:

Ajde to manje više ali negativna gol razlika i broj primljenih golova su wtf.

Objasnio je Žoze da samo neznalice gledaju na fudbal kroz brojeve:

 

Quote

Things like match results and league positions don’t really amount to much in the cosmic scheme of things.

 

“The way people who don’t understand football analyse football is with stats,” said the man who was recently very quick to point out that he has won more Premier League league titles than the other 19 top-flight managers combined :D 

 

José’s contemptuous disregard for such simplistic gauges of a team’s prowess as scorelines and league tables was prompted by the news that a Manchester United team had conceded 66% of possession in a local derby, while mustering just five shots to City’s 16. 

 

 

Link to comment

koji middle? pokojni middle?

on se jos juce isclanio sa foruma

naime izgubio je ekskluzivno pravo komentarisanja utakmica sa livescora na forum i povukao se u brda hercegovine :(

 

Link to comment
47 minutes ago, Deco said:

Ešli Jang dobija produženje ugovora još godinu dana.

 

Svaka čast V̶u̶d̶v̶o̶r̶d̶u̶Murinju.

 

Nije jos zvanicno, ali potpisace...

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:

Objasnio je Žoze da samo neznalice gledaju na fudbal kroz brojeve:

 

 

 

 

Nije mu to najjaca izjava. Ova je bolja:

 

"“Not a bad performance at all, far from it. One thing is a bad performance, another is a performance with mistakes. Ours was a performance with mistakes. " 

:isuse:

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...