Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Radnički Niš 2018/2019

Featured Replies

1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

esi mu reko za ono radovanje na cair sa crvenom petokrakom na dresu ?

Zna on...i kaje se. Kaže, neće nikad više :D

Koštalo ga je to...popriličan broj ćevapa, kod Ljubu na br.6 (kako vreme prolazi) i podosta Laškog piva.

  • Replies 7.7k
  • Views 442.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja sam za to da se smeni Lalatović i da se Real sa Nišave postavi za prvog trenera kluba. Očigledno bi bolje radio Lalatov posao.

Posted Images

  • Author
Just now, Constantin said:

Zna on...i kaje se. Kaže, neće nikad više :D

Koštalo ga je to...popriličan broj ćevapa, kod Ljubu na br.6 (kako vreme prolazi) i podosta Laškog piva.

 

ma kaki, proglasio bi ga personom non grata

Еси га питао да доведе Тојоту и Хуавеи (може и Шаоми)...?

41 minutes ago, Constantin said:

 

На то гостовање бих ишао, нисам био од 2001.

  • Author
2 minutes ago, Captain_Darling said:

 

На то гостовање бих ишао, нисам био од 2001.

bolje otici na krajkovacko jezero nego na crno more. asi me sad razocaro

1 minute ago, Captain_Darling said:

Еси га питао да доведе Тојоту и Хуавеи (може и Шаоми)...?

Toyota je prošlost, sada je aktuelan Jiangling Motor Holding, a za Хјувеј...neću se mešam Radanu. Huawei Arena tek treba da se "krsti"...

12 minutes ago, Constantin said:

Toyota je prošlost, sada je aktuelan Jiangling Motor Holding, a za Хјувеј...neću se mešam Radanu. Huawei Arena tek treba da se "krsti"...

Si ga pit'o da nam zajmi Zahavija, bar dok preskrcamo Evropu?

13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

bolje otici na krajkovacko jezero nego na crno more. asi me sad razocaro

 

Колко си ти матор чо'ек, тамо се иде због Текила бар на улаз у стари град и због оне Рускиње што су тад биле :naughty:, какво црно море те спопало :isuse:

9 minutes ago, Dali_man said:

Si ga pit'o da nam zajmi Zahavija, bar dok preskrcamo Evropu?

Da b....i Karleušu će pošalju na "kaljenje"....;) Treba nam zbog rotaciju, grupna faza je zajebana, plus naše prvenstvo, Kup.....kodža utakmice.

1 minute ago, Constantin said:

Da b....i Karleušu će pošalju na "kaljenje"....;) Treba nam zbog rotaciju, grupna faza je zajebana, plus naše prvenstvo, Kup.....kodža utakmice.

Moz nam posluzi kao bekap bek (el se tako kaze?). Sam da nam ne dovodi zenu u Nis.

2 hours ago, W.F.C. said:

Nema ga Middle nikakav, sutra igra finale kupa Igalo i ako osvoji moz nam se padne, idealno gostovanje/letovanje. Da nam nadje smestaj za dva evra

 

Moze za 2 evra u niska banja topla voda. :fantom:

  • Author

Sve same sise i gola dupeta ...

jel vam dozvolila uefa da igrate u nisu evropske utakmice?

izvinjavam se ako je bilo, nisam pratio

 

 

 

ima li ikakve nade da se stadion zavrsi ili i dalje sve stoji na onom gde se stalo pre par godina?

  • Author

o, bože....

pa vidim po medijima natezanje, pitam vas koji ste valjda bolje upuceni

pretrcao sam ovih par stranica, nisam video da je neko konkretno o tome pisao

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.