Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, Boki Nis said:

Vidis kako te pogodi istina pa proradi iz tebe recnik ulicara koji samo zna da vredja. Ocigledno kad nemas argumenata ti vredjas jer nije imao ko da te vaspita... Jadan si zao mi te je...
Ps. Mozes da vredjas kolko oces, a od tvojih postova citam samo pocetak... Onaj toalet papir koji pomenuh malopre, je vredniji od tvoje napisane reci.... Jadnice

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Sta ce mi argumenti za nekog tupavog lika s tribine koji nije naucio da se ponasa i petlja se gde mu nije mesto, u razgovor odraslih ljudi? Tesko da ti uopste mozes da izgovoris rec "argument" a kamoli da razumes sta je to, ne vidim zasto bih ti posvecivao paznju vise od toga da ti posaljem bukvar na adresu. Sve sto sam imao da kazem na temu tih penala objasnio sam ljudima koji znaju da citaju, niku Podsemaforska 20 i drugim normalnim navijacima Radnickog i Zvezde. Tebi puno srece u zivotu i pazi da te ne zgazi autobus kad prelazis ulicu, pogledaj prvo levo, pa desno, pa onda polako poteci na drugu stranu.

Link to comment

Bezobrazan si, i krajnje nevaspitan jer si prvi potegao međunožje. Započeo si čarku i zasluzio si ban svojim ponasanjem na prethodnoj stranici. Prijavite ovo nekulturno dete.

Link to comment

31. minut.Goool  Ćirković 0:1

 Vlajković je iz auta ubacio loptu pred gol, Tomović se iskupio za grešku, odigrao do Ćirkovića, a mladi, odlični fudbaler ponikao u niškom Radničkom, je sa 10 metara pogodio mrežu. ,,Beli,, zasluženo  došli do  gola !

 

 

67.minut – Goooool Aca Stojković –  penal 0:2

Ćirković je centrirao sa leve strane “mister gol” je šutirao, štoper je visoko podigao ruku, lopta ga je pogodila i odlični mladi arbitar nije se dvoumio

 

Pirot dobio 0:3, i prvi je na istoku zajedno sa Temnicem, a nas Cira izgleda sve bolji i bolji...

Link to comment
22 minutes ago, W.F.C. said:

 

Mmmm da, ali su oni ionako mnnogo bolji, tako da je sve ovo nebitno, dobili bi nas svejedno. Jel dabome?

Edited by Dali_man
Link to comment
36 minutes ago, Dali_man said:

Mmmm da, ali su oni ionako mnnogo bolji, tako da je sve ovo nebitno, dobili bi nas svejedno. Jel dabome?

Sve priznajemo, samo da ne biju...

Link to comment

Zadnja 5 medjusobna duela izmedju Radničkog i zvezde: 5 penala za zvezdu i 0 za Radnički. Jedina utakmica kad nisu dobili penal je bio jesenas na Čairu i gle čuda jedino baš tada bez penala nisu pobedili.

Link to comment
Bezobrazan si, i krajnje nevaspitan jer si prvi potegao međunožje. Započeo si čarku i zasluzio si ban svojim ponasanjem na prethodnoj stranici. Prijavite ovo nekulturno dete.
Pusti debila neka serrnja... Njegova vrednost je upotrebljeni toalet papir!
Ne diraj da ne smrdi...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
15 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

31. minut.Goool  Ćirković 0:1

 Vlajković je iz auta ubacio loptu pred gol, Tomović se iskupio za grešku, odigrao do Ćirkovića, a mladi, odlični fudbaler ponikao u niškom Radničkom, je sa 10 metara pogodio mrežu. ,,Beli,, zasluženo  došli do  gola !

 

 

67.minut – Goooool Aca Stojković –  penal 0:2

Ćirković je centrirao sa leve strane “mister gol” je šutirao, štoper je visoko podigao ruku, lopta ga je pogodila i odlični mladi arbitar nije se dvoumio

 

Pirot dobio 0:3, i prvi je na istoku zajedno sa Temnicem, a nas Cira izgleda sve bolji i bolji...

Da se preksrtim i ja jednom kad je ovaj kreten iz Pirota napisao nešto afirmativno vezano za Niš, pa makar to bio i fudbaler koji je ponikao u niškom Radničkom. Toliko je prošle godine pljuvao po Nišu, po "sudijama iz Niš", po sudijskoj organizaciji koje sve "režira iz Niš" i naravno zato što su ispali kriv je bio Radnički iz Niš, a sve je počelo još kad su Nišlije otele Apostolovića....taj je samo najprostija verzija Željka Pantića.

Link to comment

Ma on je skroz nebitan, a inace u pravu si... Ja samo navijam za to da jos neko krene putem Lazara Randjelovica. 

Link to comment

Gledao sam na O2 da ne bi slusao onog sa Arene sto prenosi uvek Zvezdu naduvenog, ovaj neki oladjen tip skroz, kad je uso Leka ladno kaze, pogledajte kako je gradjen mladi fudbaler Radnickog, poput Nemanje Matica... :D

Link to comment

Mislim da je vreme da Noma dobije svojih pet minuta a da Kojasevic malo oladi. Ne znam sta se desava sa njegovim ugovorom ali Stanislava treba da vracamo sto pre.  Vidim da i ne igra u novom klubu.

Ako ode Haskic trebace spic, levi bek, jedno odlicno krilo i neko umesto Kojasevica. To su cetiri kriticne pozicije za sledecu sezonu po meni.

Link to comment

Партизан - Раднички Н.

Среда, 17.04.2019 18:00 - Београд
 
Главни судија: ЈОВАНОВИЋ Срђан
Први помоћни судија: РИСТИЋ Милован
Други помоћни судија: ЂУРЂЕВИЋ Далибор
Четврти судија: БРДАР Илија
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...