Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Realno su raspad. Zakaric koji je dao lep gol ovde jesenas ne igra, Zdjelar provokator na derbiju ne igra, Casu i Lolu ne puscaju u igru iz nekih svojih razloga, mi imamo uigran tim za nase prilike, spajamo celu sezonu s istim timom kome fali Stanisavljevic samo...

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Da...i uz nerešeno u Lučanima...da se zakuva malo ;)

Skroz realno,da crveni odigraju nereseno a mi dobijemo crne! 

Link to comment
5 hours ago, W.F.C. said:

Realno su raspad. Zakaric koji je dao lep gol ovde jesenas ne igra, Zdjelar provokator na derbiju ne igra, Casu i Lolu ne puscaju u igru iz nekih svojih razloga, mi imamo uigran tim za nase prilike, spajamo celu sezonu s istim timom kome fali Stanisavljevic samo...

Imace oni jaci tim nego protiv Zvezde. Pantic, Tosic, Scekic i Kosovic plus Rikardo i Nikolic. Odbrana mislim da moze da ostane ista kao protiv Zvezde.

Glavno Pitanje za Mirkovica je kako ohladiti glave i psiholoski nastelovati ekipu jer su se verovatno malo emocionalno ispraznili posle derbija a malo je vremena. Isto verovatno sto se u nekom procentu desilo i Radniku. Takodje posledice derbija mozda zakace i Zvezdine igrace pa mozda ni oni ne budu na visini zadatka protiv Neska.

 

Link to comment
26 minutes ago, Constantin said:

Nikad veća kvota na Partizaи...

Kladionice veze nemaju. Mi smo drugi jer nam se svi zivi sklanjaju. Treba bude 1.10 na Partizan

Link to comment

Ma i golovi bre namestamo, nije recimo slucajno Stefan onako sutnuo a i golman je mogo da skoci jos vislje kod parade... Ja verujem kad mi na televiziju objasne.

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Ma i golovi bre namestamo, nije recimo slucajno Stefan onako sutnuo a i golman je mogo da skoci jos vislje kod parade... Ja verujem kad mi na televiziju objasne.

Kad je televizija lagala?

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Kad je televizija lagala?

Nikad. Sve je u najboljem redu, sistem funkcionise i nema nikakvih problema... Kao Ramadan u Promaju nekad kad je izmisljao price... "To je istiniti dogadjaj bio..."

Link to comment
26 minutes ago, W.F.C. said:

Nikad. Sve je u najboljem redu, sistem funkcionise i nema nikakvih problema... Kao Ramadan u Promaju nekad kad je izmisljao price... "To je istiniti dogadjaj bio..."

Cekaj be, ti li nesi nikad video kengura na Selicevicu??? :ohmy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...