Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, W.F.C. said:

Valjda nece bude ladno u subotu u 15, brinem se

U sredu prenos garant, igra crno beli tim.

 

Evo druže, pa biraj kakvo ti vreme odgovara...

 

3Ym0NcN.jpg

 

yk95SDF.jpg

 

ps3CPIy.jpg

 

qomDQjV.jpg

 

Znači...biće 8,10, 12 ili 13 stepeni, možda će da pada slaba kiša, a možda će biti i povremenih pljuskova. Vetar će duvati ili 3,1 ili 4 ili 5 m/s. Jedino na šta možeš da računaš je vreme izlaska i zalaska sunca i da će pobedimo Surdulicu....   :)  a možda i nećemo.

Edited by Constantin
Link to comment

Ko zna, nisu slabi nego to i mislim da nece zapinju. Mozda Napredak izvisi za plejof, a ode Vojvodina. Radnik pre Vozdovca, ali ko to zna. Backa ce verovatno ispadne, to se slazem a voleo bi i jedan beogradski ali to su vec porodjajne muke i bol...

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Ko zna, nisu slabi nego to i mislim da nece zapinju. Mozda Napredak izvisi za plejof, a ode Vojvodina. Radnik pre Vozdovca, ali ko to zna. Backa ce verovatno ispadne, to se slazem a voleo bi i jedan beogradski ali to su vec porodjajne muke i bol...

Rad se već nekoliko sezona švercuje. Kao što je Voždovac skup poznatih, ali isluženih igrača, tako je i Rad, ali samo level niže. Ko nije imao gde, završio je na Banjici. Ne znam šta onaj "nesrećni" Lutovac radi među njima. PA eto drugog kandidata. Bačka i Rad - moj tip. A baraž, ko god da bude pobediće trećeg iz PL.....

Link to comment
Just now, Constantin said:

Dinara ?  Ako je u jevrima, netko bu nadrapal :unsure:

slabo pratis .... Kojasevic svemoguci i 80.000 ojra za dolazak ... pisalo se tokom prelaznog roka o tome

Link to comment
Just now, Rumpelstiltskin said:

jedan upuceni dao komentar na mozzart sajt da on i drina uzeli po 100k a haska i grba po 80

Takvi upućeni imaš pun krastavac...ne verUem da je Tončev toliku količinu šušteće monete dao za Pixeta...jedino ako mu je to dvoipogodišnja plata, suma-sumarum.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...