Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

ene izvestaj mladjanoga konstantina, sve ga je reka kako je bilo

 

da covek ne poveruje da od klupa za rezervne igrace pola teren se ne vidi iako si na tribini ... prazilukovici ih nabili do samu aut liniju ... aplje

nisam provalio kad rasi rascopase glavu

od lucanackog zeta, oditu, nasi balvani se odbijase ko od bas spensera oni zgoljavci po filmovi

glavni utisci su mi asistencija staneta desnom kao i poklon haske i dve stotine nesrecnika koji imaju radnu obavezu da idu na utakmice mlodosti ..

onakvu podlogu moz da sanjamo samo

kuvaju mnogo gadnu tursku kafu, ko limontus da sipali u nj

 

bas je dobro na zadnjem sedistu kecovog auta

 

 

Link to comment

Ništa ne znaš. Ljudi su pragmatični. Klupe za rezervne igrače, u dane kad im nije utakmica na stadionu, koriste za "staklenike". Vidiš koliki su ko u Orljane... ;)

Link to comment
25 minutes ago, Constantin said:

Niko da opriča putešestvije po Zapadnu Srbiju :ohmy:

 

E ovako. Nakon šetnje huligana Radničkog "Odred Donji Istok", i to u dresovima Radničkog, kroz sam centar Lučana, hrabro probijajući se kroz pristalice domaćih navijača, obreli smo se na stadionu Mladosti. Za nas je bila rezervisana tribina Zapad. POčetak otukmice je obeležila okupacija navijača iz Niša. Nas trojica smo se šepurili zapadnom tribinom, a na samom ulazu pretreslo nas je 4 redara. Prijatni ljudi skojima smo časkali celu utakmicu. Kasnije se tribina prepunila, došao je jedan od viđenijih Meraklija sa devojkom, a ubrzo je stigla i gospođa Grbić sa svojim dvema prelepim i slatkim ćerkicama. od prilike imaju 4 i 6 godina, rekao bih. Nilo mi je žao ove starije koja se rasplakala kad je videla da joj je tata povređen i hramajući, uz pomoć doktora i fizia ide ka klupi.

 

Na stadionu, na početku utakmice II smena namenske, 120 radnika (moraju po spisku da budu na utakmicu ili imNeškov ćale, koji direktor Namenske MB ne isplaćuje dnevnicu) i nas trojica.

 

Utakmica...tja. Prvo poluvreme ništa posebno. Najzanimljiviji detalj je bio kad je "Kec u Nišu" komunicirao sa četvrtim sudijom, Novakom Simovićem. Dobacivao je ustvari nešto Nešku debeljanu, ali je pomenuo i "Elvisa Prislija", a i Simoviću je bilo simpatično pa se smejao i odmahivao glavom.

 

Uglavnom, Lučanci su, mogu vam reći, oprezno i sa velikim respektom prema našoj ekipi ušli u utakmicu i čak bojažljivo u većem delu utakmice. Što bi se reklo "žvaće bulja gaće" znaju s kim su imali posla.

 

Noma je bio podbacio pa kad ga je od 46. inuta zamenio Caki, sve je došlo na svoje mesto. Haskić je izgubio sve vazdušne duele, osim onog u 88. minutu. Kakav osećaj za gol, svaka čast. Voleo bih da još nekoliko sezona provede kod nas.

 

Utakmica je bila fer i korektna, osim one šljuske Tumbasevića Todorovskom u poslednjim trenucima meča. Koliki moron treba da budeš da dobiješ crveni karton u zaustavnom vremenu meča, a da se prethodno dobio faul, a igrač koji te faulirao, žuti karton.

 

Bilo je provociranja Lalatovića, iz novinarske lože, ali usledio je revanš i kvalitetno napušavanje LAleta nakon postignutog gola.

 

Ja i Kec smo imali problem da ubedimo kolegu Rumpela, da se naš golman Ristić zove Borivoje, jer bio je uporan da je Dobivoje. Kad smo ga konačno ubedili, odnosno kad je shvatio da smo bili u pravu, iz nekog stanja rezigniranosti, iz sveg glasa je viknuo je "Boriiiivooojeeee". Tog mometa, naš golman je dotrčao do tribine i Rumpelu poklonio svoj dres. Dal je čovek bio srećan što je ovaj konačno naučio njegovo ime, ne znam. Znam samo da ja svim igračima znam imena i nemam ni jedan dres. Nekako se uvek ispred mene pojavi Kec i redovno obogaćuje svoju kolekciju.

 

Na kraju, pozdravili smo se sa g.Baralićem (tanjir ste videli u spojleru), a u opštem otimanju ko će da plati, neko od nas trojice potopi pivom mobilne telefone i nečiji novčanik.

Par pitanja, molicu da se odgovori iskreno:

 

1. Kuj onolko vikaf po Cakija celu utakmicu?

2. Kuj zgrabio najsladje parce od pecenje?

3. Jel naplati dug od Rumpela?

Link to comment
9 hours ago, Captain_Darling said:

Можемо ли да чујемо неке утиске пре овог вашег мучења, са утакмице...?

 

Placas pivo za najjaci utisak sa gostovanja?

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Par pitanja, molicu da se odgovori iskreno:

 

1. Kuj onolko vikaf po Cakija celu utakmicu?

2. Kuj zgrabio najsladje parce od pecenje?

3. Jel naplati dug od Rumpela?

1 iz publiku ? od nas nije niko, možda je Lalat.

2. Rumpel...izeo sve kožice

3. Jesam, a platio i kamatu. Da ne grešimo dušu.

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Placas pivo za najjaci utisak sa gostovanja?

 

Ма не питам за себе, него за другара.

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

1 iz publiku ? od nas nije niko, možda je Lalat.

2. Rumpel...izeo sve kožice

3. Jesam, a platio i kamatu. Da ne grešimo dušu.

1. Bem li ga, na snimku se cuje neko grlat

2. Pitanje je, naravno, bilo retoricko :dry:

3. :Hail:

Link to comment
11 hours ago, Constantin said:

Niko da opriča putešestvije po Zapadnu Srbiju :ohmy:

 

 

Slika govori vise od hiljadu reci ;)

20181006_152635.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...