Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

11 hours ago, Real sa Nišave said:

Da ne bi usrali transfer jer iz Beograda krenuli da buše jer se Terza i PreCednik vec dogovorii, ali ovi ponudili mnogo bolju lovu plus procenat plus jos godinu kod nas na pozajmicu, ali si se eto našao pametan da siris.

Hoćeš i cifru da ti kažem

FB_IMG_1535586831760.jpg

Link to comment

Korektna prica, kad je već "morao" da ode... Jos i da su se dobacili do pola meleona i inshallah

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, W.F.C. said:

Aj nek kaze onda drugi jebaga

Nema logike da ga pustimo za manje a i Terza da da mnogo vise nego sto je kostao Pavkov. Neka cifra mi se vrti izmedju 300 i 500 milke plus procenat koji sigurno nije manji od 20% kod Terze. Verovatno bi Terza doskocio ponudi Olimpijakosa da su ponudili stotinak hiljada vise. Dakle nekom logikom dolazim do neke cifre od 700 milja + 20% + 1god. pozajmica.To bi po meni trebala da bude okvirna cifra i ne nesto manja a mozda i za neku stotku visa i koja bi zadovoljila sve.

Sve mnogo ispod toga a bez povecanja procenta je po meni dosta lose...

Link to comment

Ја сам увек неповерљив када чујем нешто лепо из клуба док не буде званично. Али ако се ово обистини ја сам јако задобољан. Када не би било овог дила он би на зиму отишао за БГ сигурно за неке паре за које је велико питање да ли би их икада бидели (ја још нисам начисто да ли смо добили свих 300.000 за Павкова).  Овако, требало би да добијемо паре прилично сигурно и још да дечко игра целу годину за нас, а показао се као јако добар и употребљив.

 

Ово је оно што нам треба, продаја играча преко и постепен пораст цене. Везати неколико година у Европи је озбиљан предуслов за све ово, можда уз неку добар жреб и луду срећу упаднемо некад и у групно такмичење ЛЕ.

Link to comment
Nema logike da ga pustimo za manje a i Terza da da mnogo vise nego sto je kostao Pavkov. Neka cifra mi se vrti izmedju 300 i 500 milke plus procenat koji sigurno nije manji od 20% kod Terze. Verovatno bi Terza doskocio ponudi Olimpijakosa da su ponudili stotinak hiljada vise. Dakle nekom logikom dolazim do neke cifre od 700 milja + 20% + 1god. pozajmica.To bi po meni trebala da bude okvirna cifra i ne nesto manja a mozda i za neku stotku visa i koja bi zadovoljila sve.
Sve mnogo ispod toga a bez povecanja procenta je po meni dosta lose...
Dobar si sa ove milke, zimiti, al da se držimo ipak iljadarki ;)
Elem, decko jeste potencijal ali jos nedokazan i moze biti i macak u dzaku stoga moguće je i da ne bude neka cifra koja bi pasovala nama nasušnim stručnjacima..
Po meni i 300 soma sa jos godinu dana Lazarovih usluga u nas i dvaes posto naredne prodaje bi bio odličan posao

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dobar si sa ove milke, zimiti, al da se držimo ipak iljadarki ;)
Elem, decko jeste potencijal ali jos nedokazan i moze biti i macak u dzaku stoga moguće je i da ne bude neka cifra koja bi pasovala nama nasušnim stručnjacima..
Po meni i 300 soma sa jos godinu dana Lazarovih usluga u nas i dvaes posto naredne prodaje bi bio odličan posao

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mladi igrac je uvek macka u dzaku. Ipak oni drze cenu i u njih se najvise ulaze. Kao sto sam rekao, verovatno je Zvezda ponudila slicne uslove kao za Pavkova a to je ovo sto si ti napisao. Info stize da je drugi klub dao vise a ja verujem da su dali i dvesta hiljada vise (ne milki :) ) da bi to Zvezda poklopila. Tako da dolazim do te neke cifre od 700.000e. Ne manje od 600 plus % plus pozajmica.

Vojvodina prodala Radovanovica za tolike pare, cini mi se. Em stariji, em stoper...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Neko rece da su grci dali mnogo bolje pare i plus procente od zvezde. Zvezda ne verejum da bi dala vise od 300 hiljada za njega, sto aplicira da smo mi od grka dobili bar pola milke i 10 posto.... [emoji3]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 minute ago, Boki Nis said:

Neko rece da su grci dali mnogo bolje pare i plus procente od zvezde. Zvezda ne verejum da bi dala vise od 300 hiljada za njega, sto aplicira da smo mi od grka dobili bar pola milke i 10 posto.... emoji3.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Ne verujem da bi Toncev pristao na samo 300.000e. Da ne nabrajam ali zbog svega. Pa mi smo trazili za Nomu ako se ne varam 200.000e

Plus ako se zna da Zvezda igra grupnu fazu LE (jos se nije znalo za LS) i koliko toliko se novcano stabilizovala.

Ma bez 600.000e i 20% nista nismo napravili. Jos kad se vidi kako Pavkov igra i da cemo za njega da uzmemo bar 600-700.000 evra sada ili na zimu, besmisleno je i pricati za manje novce.

Mladi igraci su macka u dzaku ali Lazar ima i tehniku i brzinu i nista od toga ne moze da se zaboravi. To je garancija da ce moci da se ponavlja. Da je Mrka u pitanju tu bi vec bio problem jer nema tehniku i zbog toga trpi i njegova brzina a to posle povuce i psihu i eto ga Mrkic danas. Znaci kad ga prosere i dobije samopouzdanje je pravi tajming za prodaju Mrke. Lazar je iz druge price...

Link to comment
Ne verujem da bi Toncev pristao na samo 300.000e. Da ne nabrajam ali zbog svega. Pa mi smo trazili za Nomu ako se ne varam 200.000e
Plus ako se zna da Zvezda igra grupnu fazu LE (jos se nije znalo za LS) i koliko toliko se novcano stabilizovala.
Ma bez 600.000e i 20% nista nismo napravili. Jos kad se vidi kako Pavkov igra i da cemo za njega da uzmemo bar 600-700.000 evra sada ili na zimu, besmisleno je i pricati za manje novce.
Mladi igraci su macka u dzaku ali Lazar ima i tehniku i brzinu i nista od toga ne moze da se zaboravi. To je garancija da ce moci da se ponavlja. Da je Mrka u pitanju tu bi vec bio problem jer nema tehniku i zbog toga trpi i njegova brzina a to posle povuce i psihu i eto ga Mrkic danas. Znaci kad ga prosere i dobije samopouzdanje je pravi tajming za prodaju Mrke. Lazar je iz druge price...
Mare brate.... Daj bože[emoji2]

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
58 minutes ago, Boki Nis said:

Mare brate.... Daj božeemoji2.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

Naravno ova krajnja cifra je pretpostavka koliko bi mogao da plati ovaj ino klub.

Ne verujem da se neki nacelni dogovor sa Zvezdom zavrsio na 200.000e osim ako nam ne daju 40% od prodaje.

Tako da je moja pretpostavka gore sasvim logicna osim ako se u mnogo bolju ponudu ne podrazumeva cifra od 50.000e. U tom slucaju da mu ga bas ono tom sto ga tako napisa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...