Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Sto se tice prvog penala...jasno se vidi da igrac koji pravi prekrsaj ide pravo na igraca i lopta ga uopste ne zanima i ne udara je.Po meni cist penal.

Drugi penal....pogledajte kojim intezitetom ide nogu na loptu igrac Napredka.Da kojim slucajem zakacio loptu ona bi otisla nebu pod oblake,ali ona ide malo u visinu sto znaci da loptom igra Aca kapiten a igrac Napredka udara po nozi naseg igraca.U nastavku meni nije jasno kako nije dobio crveni za guranje sudije.

Sto se tice crvenog ja se setih odmah starta u bg protiv partizana kad za mejgeri u grudi nije dobio ni zuti karton igrac partizana.

Ne znam cemu toliko samokritike?Zamislite trener gostujuce ekipe napusta igru pri rezultatu 1:0  ....samo zato sto mu se penal ucinio sumnjivim?! To je u najmanju ruku toliki bezobrazluk da nema reci....a i ogroman pritisak na sudiju....

 

 

Edited by Boki Nis
Link to comment
7 minutes ago, Azdaja said:

A možda trener nije hteo da učestvuje u cirkusu. 

 

Kao što reče, lepo bi bilo videti sve ovo još iz nekog drugog ugla. 

Ja videh da ispade cirkus od trenera.Hoces da kazes da  za njegovu ekipu nikad nije sviran takavneki penal.....Nesto se ne secam da odlazio s utakmice kad se svira penal u njegovu korist.

Jel nama Zvezda dala gol iz ofsajda od 2 metra....pa?nikom nista igraj dalje....

Ovo jeste mozda malo prestrogo ,al daleko od toga da nije mirisalo na penale....

Link to comment

Који је оно мајмун са бројем 22 код Чарапана? Што је насртао као бик на судију?

Edited by porucnik vasic
Link to comment
58 minutes ago, James Marshall said:

Hmm, pa ne znam, odbrambeni djeluje kao da ga lopta uopšte ne interesuje

Cisto remplovanje. Prvi penal čist, drugi diskutabilno. Crveni za Radnički diskutabilan. Ono sto se ne vidi je da je sudija imao par odluka na štetu Radničkog.

Elem, ovde nema ničeg skandaloznijeg od onoga sto viđamo na utakmicama Zvezde i Partizana protiv drugih klubova u zadnje dve decenije. Ne razumem šta ga tupite.

 

Link to comment

Diskutabilno je i što nije bilo crvenog za onaj bodiček igrača Napretka, ali mi osjećaj kaže da je i sudija bio svjestan da je svirnuo prije toga penal uskurac pa je bio i previše tolerantan. 

 

Nije poenta da li se ovo dešava blizancima ili ne, dešava se naravno, ali nekako bi se reklo da je većem procentu ljudi tamo neprijatno kad to rade za njihov klub, da su protiv toga, dok ste vi ovdje solidno defanzivni, branite dosta toga neodbranjivog, no vidjećemo kad se bude sudilo ovako protiv vas kakva će reakcija biti. 

Link to comment
30 minutes ago, porucnik vasic said:

Који је оно мајмун са бројем 22 код Чарапана? Што је насртао као бик на судију?

Dušan Veškovac

 

edit: inače on je skrivio drugi penal...tj. umesto lopte šutnuo Aleksandra Jovanovića (24) po nozi...

Edited by Constantin
Link to comment

Drug Pušić, evo ti impresije sa tribine:

Start besprekoran, vredan divljenja, cista snaga i odlucnost, u stilu Francia.

Mene lično dosuđeni penali ič nisu dojmili. Ni na tribini a pogotovo posle odgledanog snimka.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Cisto remplovanje. Prvi penal čist, drugi diskutabilno. Crveni za Radnički diskutabilan. Ono sto se ne vidi je da je sudija imao par odluka na štetu Radničkog.

Elem, ovde nema ničeg skandaloznijeg od onoga sto viđamo na utakmicama Zvezde i Partizana protiv drugih klubova u zadnje dve decenije. Ne razumem šta ga tupite.

 

crveni uopste nije diskutabilan. Cisto kao suza.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...