Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Vatrogasni Dom said:

U pravu si, stid je odraz vaspitanja :)

kako se ne secate hajke na Merakliju pred rusiju? "Reprezentarivac primio gol u arhusu" moz misliti... Ali dobro zato su to "portali", i virtuelne novine....kao i virtuelni placeni novinarcici koji pisu sta menadjeri naruce zar ne?

 

 

pa ne sećam se, vidim samo jednom da ga spominju da je primio gol, zato što mu je Đurđević dao, pa su mogli da stave dva Srbina u naslov. svi se oni prostituišu za klikove.  osim toga uglavnom su ga hvalili, kad ima razloga, kao i sad. sad će ga više biti ako bude igrao, sve je to normalno

Link to comment
17 hours ago, Vatrogasni Dom said:

Ode Acko u španjolsku da brani. Lepo.

Ode ode . A ode i Randjelović u Olympiacos .Čudi me da niko  o tome ni reč ne objavi. . .

Link to comment
8 minutes ago, Gradina said:

Ode ode . A ode i Randjelović u Olympiacos .Čudi me da niko  o tome ni reč ne objavi. . .

Za koliko...koliko je to u parama?!

Link to comment
9 minutes ago, Gradina said:

Ode ode . A ode i Randjelović u Olympiacos .Čudi me da niko  o tome ni reč ne objavi. . .

Cuti. Bolje i tamo nego u jednoj od one dve javne kuce.

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Ode ode . A ode i Randjelović u Olympiacos .Čudi me da niko  o tome ni reč ne objavi. . .

Da ne bi usrali transfer jer iz Beograda krenuli da buše jer se Terza i PreCednik vec dogovorii, ali ovi ponudili mnogo bolju lovu plus procenat plus jos godinu kod nas na pozajmicu, ali si se eto našao pametan da siris.

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Ode ode . A ode i Randjelović u Olympiacos .Čudi me da niko  o tome ni reč ne objavi. . .

Vrv je to prica u toku tako da ne znam. A i lepo kazu bolje i tamo nego kod petokraka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...