Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

Iskreno govoreći levi, ja sam mislio da si ti covek  modernih shvatanja, da si iznad ovih malograđanskih gluposti kao što je navijanje za Zvezdu i Partizan . Mislio sam da ćemo da se razumemo na pravi način, da idemo po svetu, da putujemo i saljemo fotke na PPP, da osnujemo nov fudbaski savez...  Ali ne, ti si spreman da budeš samo žena jednog malog prikupljaca sekundarnih sirovina. Duboko si me razočarao. Duboko. Ali ako si spreman za jedan pravi avanturisticki  život u dvoje, dođi sve ti opraštam.

Nedostaješ.

Link to comment
2 hours ago, Подсемафорска 20 said:

 

У Ружналу је и писало да Малтежанима Хабер брани, а није било тако.


 

Quote

 

Žurnal - ГЗИРА ЈУНАЈТЕД: Хабер, Мамбоуана, Скери, Соарез, Корболан, Балдакињо, Билбао, Брифа, Јоргињо, Веронезе, Самб.

protokol - GZIRA JUNAJTED: Kurmi, Borg, Veroneze, Baldakinjo, Soareš, Brifa, Skeri, Koen (od 65. Okoje), Korbalan (od 82. Semat), Bilbao, Žoržinjo (od 75. Brinkat)

 

 

Link to comment
2 hours ago, martick said:

Iskusna,skroz nezgodna ekipa Maccabija!

Po mojoj proceni 70%-30% na strani izraelaca,daj boze da pogresim....

 

Po ovim šansama...baš nezgodna, ali... Sve ove prilike, stative, prečke (90%) su došle iz dobrih šuteva sa distance. Ne videh da se kombinacijama ubacuju u kazneni MAđara....znači visoko blok i pola problema rešeno... Ima tu još nekih slabosti Izraelaca...ali nek i Lalat zaradi platu ;)

Link to comment
8 hours ago, Подсемафорска 20 said:

26. јула у 19ч је прва.  1.47   4.44   7.5

Друга на Чаиру 2. августа у 20ч.

У Ружналу је и писало да Малтежанима Хабер брани, а није било тако.

Novine pisu da je prva kod nas ???

Link to comment

Otvorih na "ostale sportove" i temu o RK Zelji ;) Slobodno se uclanite:)

 

A naravno da Makabi dolazi na Svetoga Iliju, pa ce vide kude je taj Nis :D

Link to comment
Quote

" Ne možete da date fudbaleru platu od pola miliona, pa da kažete da mu treba vremena da se uigra. Kad će da se uigra? Kad se uigra onda istegao ligament, pa treba da zaleči. Ja kad dovedem fudbalera, mora odmah da igra i da na prvoj utakmci pokaže da je bolji od mojih fudbalera. Nema izgovora samo borba na terenu", jasan je Tončev.

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3088275/ivica-toncev-za-kurir-bice-opet-real-s-nisave

Toeto :Hail::Hail::Hail:

Link to comment

Sve tacno sto prica... 

 

Prodali smo oko 9.000 karata za utakmicu sa nekom ekipom sa Malte. To Zvezda i Partizan ne bi mogli.

 

Zvezda - Valeta   31.112

 

Zvezda - Florijana 19.823

Link to comment
Sve tacno sto prica... 
 

Prodali smo oko 9.000 karata za utakmicu sa nekom ekipom sa Malte. To Zvezda i Partizan ne bi mogli.

 
Zvezda - Valeta   31.112
 
Zvezda - Florijana 19.823
Malko je toj za sveckog prvaka, osramotili ste se

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...