Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Све лепо написаше и онда на крају када дају неке уобичајене податке стоји Гзира-Војводина 0:1... Колико пута морамо да будемо и прва 3 да би се неке ствари промениле?

 

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/gzira-pala-i-u-revansu-nislije-u-drugom-kolu-kvalifikacija-za-ligu-evrope-foto/79k2blh

Link to comment

" Fudbal u Srbiji nikad neće biti jak i dalje će biti prazni stadioni sve dok titula ne izađe van Beograda. "

 

Ivica the magnificent

Link to comment
4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

" Fudbal u Srbiji nikad neće biti jak i dalje će biti prazni stadioni sve dok titula ne izađe van Beograda. "

 

Ivica the magnificent

To je tacno. Zamisli Vojvodina, Krusevac i mi se borimo za titulu neke godine a blizanci prete iz drugog plana. Sto hiljada gledalaca bi skupila liga za jedno kolo. Sa tom cifrom dodju i sponzori pa se podigne kvalitet jos vise. Sto Lalat kaze u Cuki ne moze da napravi taj dodatni pomak kad ih prati dvesta ljudi a od toga polovina tapse.

Link to comment
Quote

Otišao je Milan Pavkov, najbolji strelac iz prošle sezone, ali ako se po jutru dan poznaje Nišlije ove sezone ne bi smele da dozvole da ih superligaški rivali optužuju da rezultate ostvaruju samo zahvaljujući sudijskoj podršci. Sačuvali su okosnicu tima, tu je Nenad Lalatović, koji je – ponekad nezgodni temperament na stranu – nesumnjivo jedan od najboljih trenera Superlige, tu su i Radovan Pankov, Petar Grbić, Đorđe Crnomarković, za srpske uslove više nego dobra pojačanja. Nije merilo, ali u evroskim okršajima sa Gzirom videlo se da ovaj Radnički može da bude i više od ekipe koja se uzda isključivo u čvrstu odbranu. Lalatović nas je uostalom navikao da njegove ekipe igraju napadački fudbal. Skroman utisak: prvi favorit za treće mesto na tabeli. Počinje da liči na klub sa idejom.

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/dobro-nam-se-vratila-superligo-ko-ce-prvi-da-krene-sa-saopstenjima-ko-bi-mogao-da-iznenadi-a-ko-da-ispadne/301165

Link to comment
Just now, levi said:

 

ok. a možeš i da  odjebeš od mene

 

Iskreno govoreći levi, ja sam mislio da si ti covek  modernih shvatanja, da si iznad ovih malograđanskih gluposti kao što je navijanje za Zvezdu i Partizan . Mislio sam da ćemo da se razumemo na pravi način, da idemo po svetu, da putujemo i saljemo fotke na PPP, da osnujemo nov fudbaski savez...  Ali ne, ti si spreman da budeš samo žena jednog malog prikupljaca sekundarnih sirovina. Duboko si me razočarao. Duboko. Ali ako si spreman za jedan pravi avanturisticki  život u dvoje, dođi sve ti opraštam.

Link to comment
1 hour ago, Captain_Darling said:

Све лепо написаше и онда на крају када дају неке уобичајене податке стоји Гзира-Војводина 0:1... Колико пута морамо да будемо и прва 3 да би се неке ствари промениле?

 

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/gzira-pala-i-u-revansu-nislije-u-drugom-kolu-kvalifikacija-za-ligu-evrope-foto/79k2blh

Ćuti....Toma u Ružnalu izbacio sastav od kojih pola igrača nije bilo na terenu....(možda nije Toma, al je Žurnal)

Link to comment

26. јула у 19ч је прва.  1.47   4.44   7.5

Друга на Чаиру 2. августа у 20ч.

У Ружналу је и писало да Малтежанима Хабер брани, а није било тако.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...