Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Cenim ga tesko, ali lepa vest za klub. Konstantine, jel se o svom trosku islo na evro gostovanja osamdesetih? Cale mi rece da je stric o svom trosku isao u Roterdam, pisali smo nekad o tome, i ti si bese bio :)

Link to comment
16 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

sutra u pukovac jedino da dodjes

A ne....neću se mačujem s "kobre"....drugi dan...tu smo jbg.

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Cenim ga tesko, ali lepa vest za klub. Konstantine, jel se o svom trosku islo na evro gostovanja osamdesetih? Cale mi rece da je stric o svom trosku isao u Roterdam, pisali smo nekad o tome, i ti si bese bio :)

Svuda se išlo o svom trošku, a i tada se moglo....sad...ev. CSKA Sofija :)

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Svuda se išlo o svom trošku, a i tada se moglo....sad...ev. CSKA Sofija :)

Da, znaci to je to, ja si celo vreme zamisljam da se islo avionom s klubom, tako mi nekako bila slika. Eeehh :)

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

Da, znaci to je to, ja si celo vreme zamisljam da se islo avionom s klubom, tako mi nekako bila slika. Eeehh :)

Pa...bilo je i toga, nije da nije, ali kao i uvek, to je bilo za "odabrane"..... Koliko se sećam, na prvo gostovanje u Linzu, protiv LASK-a igrači su išli Niš-Ekspresom...Mercedes 303 :)

Link to comment
4 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

bem ti aerodrom, nijedan telefonski broj nije aktivan

Moraš da okreneš prvo "centralu"...011... :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

Pa...bilo je i toga, nije da nije, ali kao i uvek, to je bilo za "odabrane"..... Koliko se sećam, na prvo gostovanje u Linzu, protiv LASK-a igrači su išli Niš-Ekspresom...Mercedes 303 :)

E to je bio zreb, Austrija pa Bugarska, nema trosak, a ne ko ovo sad :D

 

Inace, koliko se sve promenilo ilustruje i to da nam je tad za polufinale u aprilu trebalo da prodjemo 4 protivnika, a sada samo da bi stigli do grupne faze i septembra...

Edited by W.F.C.
Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

E to je bio zreb, Austrija pa Bugarska, nema trosak, a ne ko ovo sad :D

U Staroj Zagori se išlo kolima, busom....moj drugar naložio "fićka" do tamo.

Link to comment
Menjaju se turbulentna vremena. Reporter na prenosu kaze" lopta za nas tim". Sve pohvale. 
Ivica je veličanastven

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...