Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3. kolo
Zreb je sada u ponedeljak:

1. Salcburg
2. Ludogorec vs Videoton
3. Legija vs Trnava
4. Astana vs Mitjiland
5. Karabag vs Kukesi
6. Seltik vs Rosenborg

Link to comment
3 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

3. kolo
Zreb je sada u ponedeljak:

1. Salcburg
2. Ludogorec vs Videoton
3. Legija vs Trnava
4. Astana vs Mitjiland
5. Karabag vs Kukesi
6. Seltik vs Rosenborg

 

42 minutes ago, Plajvi said:

Daj Legiju, to cemo karati. 

Дај Селтик.

Link to comment

Само не Салцбург. 

Ономад је и на Малти било повуци-потегни. Све ће то Милое да среди.

Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Ukoliko izvučemo Salcburg, Ludogorec ili Seltik bili bismo povlašćeni u Plejofu za LŠ ( Potencijalni protivnici: Legija, Astana, J.Bojs, Karabag)

 

Ukoliko izvučemo Legija, Astana ili Karabag ne bismo bili povlašćeni u Plejofu za LŠ (Potencijalni protivnici: Salcburg, Ludogorec, PSV, Seltik)

 

Žreb za Plejof je dan pre prve utakmice 3. kola.

tako je miloshe

 

ja sam najpre mislio da nam je mozda bolje da u 3 kolu izvucemo nekog od ovih najjacih da bi onda u po imali nesto lakseg protivnika, ali kad sam skontao da se svodi na isto, odnosno da je samo pitanje kad ce nam neko od njih doci da li u 3em ili po, vise sam za varijantu najpre neko nesto laksi pa u po ovi najjaci

 

zato sto je 3 kolo mozda i najbitnije, tu nam pobeda garantuje grupe, onda u po odlucujemo da li grupe ls ili le

8 hours ago, levi said:

mislim da fraza Idemo utakmicu po utakmicu, nikad nije bila prikladnija

 

zajebi ovo, ko će ovo da rasčivija, ko na koga ide

ma u sustini prilicno je jednostavno kad se skonta

 

ono sto mozda najvise zbunjuje je sto se parovi izvlace dva kola ranije, pa kad ispadne neko od favorita, moze uleteti nenosiocu u odredjenom kolu ekipa slabijeg rejtinga od nje same

to se nama upravo desilo sa litvancima/apoelom

litvanci su pobedom u prvom kolu "preuzeli" status povlascenih od kiprana, zato igraju protiv nas. ali nisu se bas usrecili, jer smo mi bili drugi ispod crte

inace litvanci su najslabiji po uefa rejtingu preostali klub u kvalifikacijama ls, dok smo mi pak opet klub sa najslabijim rejtingom od svih parova, a da pri tom imamo bolji rejting od protivnika u dvomecu

odnosno u preostalih 9 parova drugog kola, makar jedan, negde i dva kluba imaju bolji rejting i od nas i od litvanaca

iz toga sledi da je nas par po uefa rejtingu najslabiji od svih u drugom kolu kvalifikacija, sto naravno ne mora ama bas nista da znaci

 

 

psv i salzburg su najjace ekipe u ovom nasem delu kvalifikacija za ls, postoji oko 50% sansi da ih izbegnemo 

a onda ide grupa od 10ak ekipa u kojoj je i zvezda prilicno ujednacenog kvaliteta

tu dosta bitnu ulogu ima u kakvoj je takmicarskoj formi svaki od mogucih protivnika

neki protivnici su u sred prvenstva, drugima kao i nama sad pocinje prvenstvo, a trecoj grupi prvenstvo pocinje kad se kvalifikacije maltene vec zavrse

od klubova iz te grupe ne bih voleo ludogorec(verovatno su uz seltik najkvalitetniji) i legiju, koja i nema neke igrace, ali postizu ok rezultate

sa druge strane voleo bih seltik, iako je verovatno uz psv i salzburg najkvalitetnija ekipa i dinamo jer smatram da smo od njih trenutno kvalitetniji

Link to comment
18 hours ago, theanswer said:

 

Nije tačno. 

 

:lol:

 

Dobro™

 

Sa Vranjancima igramo u petak od 20h. Bas me zanima koliko ce Miloje da tumba ekipu. Prosle godine je bas vrteo igrace u Evropi i domacoj ligi. Ako ostane dosledan tome, ocekujem sutra i Melega i Joveljica u timu. Mada, nama su trenutno neophodne utakmice za uigravanje najjaceg tima pa mozda ipak ponovo gledamo slican sastav...

Link to comment

Ocekujem u timu Jovancica, Melega, Pavkova, Jevtovica, Gobelju... Bice zanimljivo videti Jevtovica, pitam se zasto vise veruju Milicu nego nekom ko je igrao dobro u Rozenborgu. 

Link to comment

da bi imao sto vise igraca koji su uigrani u ekipi posto su ovo prve takmicarske utakmice?

 

uostalom i milic je bio deo rotacije zvezde, a nije rozenborg real madrid, pa da zbog te cinjenice jevtovic u startu ima prednost u odnosu na starosedioce

 

ko od tih krila moze levo pored radonje? i ben i milic i jevtovic (pa i srnic koji je jos uvek tu) uglavnom igraju desno

 

 

i da, sto se tice ebisilija (jesam nabo @Segundo? :D ) vec duze imam utisakda navijaci zvezde/partizana od tih ofanzivnih (veznih) stranaca ocekuju da cine cuda odmah po dolasku. sve ispod nivoa azara im je lose

a tesko da zvezda sebi moze priustiti da dovede igraca na toj poziciji koji je u formi i koji ce odmah "praviti razliku"

ja sam od njega video dobru tehniku i zalaganje, sto je za pocetak sasvim dovoljno i zadovoljavajuce

Link to comment

treba prvo ove proci pa cemo lako da kombinujemo...

 

sto se ekipe tice, mislim da nam treba jos jedan cm u rotaciji i normalan spic umesto panjkova. takodje, nadam se i da srnic nece otici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...