Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

ali bog koji gleda usporeni na kom se iz aviona vidi da je ofsajd, i kaze nesto tipa ne vidi se to dobro, kad je lopta centrirana zvezdin igrac je bio iza. 😂

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, nenad said:

ali bog koji gleda usporeni na kom se iz aviona vidi da je ofsajd, i kaze nesto tipa ne vidi se to dobro, kad je lopta centrirana zvezdin igrac je bio iza. 😂

 

Ne znam šta bi rekle one VAR linije ali ovako na prvu mi i ne deluje kao veliki ofsajd, ako uopšte i jeste. Možda Benov levi guz, tipa 20 cm. :D

 

24o4z7l.jpg

Link to comment

Ofsajd ko kuća. Inače je sudija bio loš i grešio je ko blesav ali ovo je baš bila glupost. Čak je i Ben zbunjeno pogledao linijskog da vidi da li je digao zastavicu.

 

Dalmatinsko Kosovo ima dva igrača u Zvezdi :D Borjan je budaletina na kvadrat. Degenek zna lopte, zna pustiti pas u vezni red i započeti akciju, malo nesiguran nazad ali će se to popraviti sa utakmicama. Gojko mu je popogrešno akcentirao prezime.

 

Ono, JSL utakmica, oni se zabiju u bunker pa šta im Bog da. Ako izvuku bod super. Mi bez završnog pasa, Jovičić i Krstičić potpuno beskorisni. Radonjića treba naložiti da je sa druge strane Neimar.

 

A sad spektakl, Litvanija!

 

 

Link to comment

Ok je ovo. Ekipa ce rasti, svaka pobeda bilda samopouzdanje. Ovi su bas dobro stajali, Radonju procitali i udvajali, nije bilo ni srece da ih nacnemo na pocetku.
Ebesilio mi je bio dobar, zna fudbal, onaj centarsut za Milicevu sansu kada je odmereno prebacio golmana je dokaz klase.
Sada se lakse dise, trebalo bi da protiv Suduve odigramo bolje.

Link to comment

Spic i desno krilo vriste. Ebesilio zna lopte, nema kondicije jos, videcemo kad se upristoji - tako je bukvalno isto centrirao Ivanic za gol jesenas, pala lopta tacno gde treba, ali jbg. Super je pucao Jovancic spoljnom, steta sto ne udje. Neka rastu k'o prosle godine redom i bice LE opet. :D

Edited by Plajvi
Link to comment

Porodismo ovo nekako... 

 

Bas me iznervirase na kraju sa onim zadrzavanjem kao da branimo pobedu protiv Bajerna u polufinalu LS, a ne 2 gola viska protiv rivala koji jedva centar da je presao... 

 

Sto se ofsajda tice, ovo na slici nije ofsajd. Na stadionu nisam ni Bena video od one sume igraca, a kamoli dal je ofsajd :)

 

Ispadanje APOELa nam je medju potencijalne rivale u 3. kolu (kad/ako prodjemo Suduvu) ubacilo Karabag (uz Seltik, Salcburg, Ludogorec, Astanu i Legiju).

Link to comment

@Milosh76

sta sam ti kazao? :fantom:

 

za mene prilicno ocekivana utakmica. zvezda je evidentno kvalitetnija ekipa od ovih, ali jbg oni su dosli da se brane sa 9 ili 10 igraca i to je jako tesko probiti i uhodanim sistemima, a posebno zvezdi kojoj su ovo prve takmicarske utakmice

na kraju nam sudija poklonio gol iz cistog ofsajda, ali verujem da bi ga vec nekako umuljali do kraja i bez toga

 

pojedinacni utisci mahom dobri

zemo je pokazao da ume sa loptom, nije onaj klasican stoper balvan koji panicno spicom izbija loptu, kapiram da ce neke akcije kretati i od njega kad se uklopi

elisibio ili kako vec pokazao dobru tehniku (ocekivano) i ono sto je jako bitno veliku zelju

kod igraca tog tipa taj voljni momenat je jako bitan. usudio bih se vec posle ovih njegovih 50ak minuta reci da ce biti pojacanje za zvezdu. ocigledno nije dosao samo da odradi potpisano

milic iako je masio sanse, meni se svidelo kako je igrao. jedna od njegovih boljih partija u zvezdi. imacemo u njemu i jeftovicu dva ozbiljna rezervna krilna igraca, koja ce itekako moci pomoci ekipi i biti deo rotacije

najnegativniji deo su bekovi. relativno dugo su u zvezdi (za nase standarde), imaju odredjeni rejting i protiv ovakve ekipe ocekivao bih od njih proboje, centarsuteve, oni su bili smesni. centasutevi katastrofa, resenja debilna, stojkovic je dosta lopti izgubio, rodic se uspeo i sudariti sa radonjom...

 

i ben. nije on medju najlosijima i dobro je odigrao zavrsnicu, ali je jos jednom pokazao ono sto odavno znamo:  sa njim na centarforu gubimo i u spicu napada i na njegovoj poziciji

nadam se (makar u evropi) da je sa tim eksperimentom zavrseno

 

ostali prosecno za svoje standarde

 

boaci (milosh i ja i dalje verujemo :fantom: ) , vijeira, ko god, ali centarfor nam treba do petka. to je valjda svima jasno

 

sudija los kao sto kaze nautilus. dugo sam imao utisak da gresi na nasu stetu (naravno da ne mora znaciti da je sa namerom), a onda nam je poklonio gol iz ofsajda (ok tu je pomocni i vise kriv) i uopste do kraja kao da je kompenzovao na nasu stranu

 

 

 

 

litvanci takodje nisu nivo zvezde. kvalitetom su taman negde izmedju nas i letonaca, ali rekao bih ipak nesto blizi nama, nego njima

posto ce zvezda pored ove dve imati jos jednu, odnosno dve utakmice do tog dvomeca i verujem biti uigranija i imati u sastavu napdaca makar kvaliteta ostatka ekipe, ocekujem slican razvoj situacije i odnos snaga

prva je kuci i bukvalno bilo koja pobeda ce biti odlican rezultat. sa 1:0 bih bio prezadovoljan. ako pobedimo to ce ujedno naterati i litvance da se otvore u drugom mecu, a to (ovakvoj) zvezdi daleko vise odgovara nego da napada bunker kao veceras

 

inace, kao sto sam vec pisao. posto je zreb za trece kolo posle odigranog prvog, nama u tom trecem dolazi nosilac (osim u slucaju da taj projektovani nosilac u medjuvremenu ispadne u drugom kolu)

ali zato imamo solidne sanse da mi pobedom u trecem kolu preuzmemo od te ekipe status nosioca i dobijemo za nijansu lakseg protivnika u tom potencijalnom mecu po za ls

trece kolo kvalifikacija za ls je ujedno i prva utakmica sezone. jer prolaz garantuje grupe, posle ostaje pitanje da li je to grupa ls ili le

 

i za kraj licni utisak da mi je ovih 90 minuta pojelo vise zivaca i emocija nego celokupno svetsko prvenstvo :D

mogu zamisliti kako ce to tek izgledati ako se domognemo 4 kola kvalifikacija za ls :)

 

 

sve u svemu ocekivano, ali na kraju i pozitivno

verujem da miloje i momci nastavljaju gde su stali prosle godine i da cemo i ove godine gledati dobar fudbal i imati za nas odlicne rezultate u evropi

Link to comment
 
Ne znam šta bi rekle one VAR linije ali ovako na prvu mi i ne deluje kao veliki ofsajd, ako uopšte i jeste. Možda Benov levi guz, tipa 20 cm. [emoji3]
 
24o4z7l.jpg&key=d3f5406f7dea004b037d11acb3b91a727b25e47834b79cd4e693deba189c0971
Ofsajd jedno pola metra. Za mene kao navijača jedno 5-10 santimetara. Inače nema veze idemo dalje. Ako ovako nastave nećemo daleko. Za sada se žreb otvara. Treba nam špic pre svega.
Link to comment

Za ovu fazu, odlicna utakmica...borbena, dosta sansi, nismo crkli u 75, kao pre nedelju dana. Fali realizator, ali i to se da resiti.

 

Ebelisijo sasvim dobar, Krsticic najbolji na terenu, Degeneku fali uigravanje..ostali solidni.

 

Zreb za 3. kolo je u ponedeljak, u utorak prva utakmica 2. kola protiv Suduve. Moguci protivnici, s tim sto ce verovatno biti opet podgrupa:

 

Salcburg

Ludogorec - Videoton

Seltik - Alaškert 3:0 / Valur - Rozenborg 1:0

Legija / Trnava - Zrinjski 1:0

Astana - Sutjeska 1:0  / Midtjuland

Karabag-Olimpija 1:0 / Kukeši

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...