Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Kasno se setili da "uklapaju"....u celom prvenstvu, za 30 kola, nakupili 18 bodova...e sad u play-outu još toliko....pa neće biti. MAda, simpatičniji su mi od Rada, ali šta ćeš. Najbolje bi bilo da ispadnu i Rad i Zemun, a npr. Bačka u baražu izgubi od Kragujevčana. To je najbolji scenario.

Verujem da si u pravu, Zemun bazdi kao i mnogi drugi. Doduse nisu jos ispali, igraju valjda sa Radom u poslednjem kolu direktan duel ali to je kao da su ispali jer se Rad tradicionalno u poslednjem kolu spasava. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, samo_opusteno said:

Verujem da si u pravu, Zemun bazdi kao i mnogi drugi. Doduse nisu jos ispali, igraju valjda sa Radom u poslednjem kolu direktan duel ali to je kao da su ispali jer se Rad tradicionalno u poslednjem kolu spasava. 

Mislim da su kvalitetniji od Rada. Ima par igrača koje bi baš "bezecovao" , kod Rada tanko. Čak se i Lutovac utopio u sivilo.

Link to comment

Macva ove godine slavi 100 godina postojanja, bar malo respekta molim :nobles:.

 

 

Inace na celu kluba je snsovski Ivica Kralj, tako da malo ima veze sa slobodarskim Sapcem.

 

Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

provericu da li piast vodi neki poljski arkan

 

Verovatnije neki vrhunski menađer tipa Ostoja ili sl.:fantom:

Link to comment
Tesko ce iz poljskog prvenstva da budu sampioni rumunije smile.png

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk


Da, to moze biti problem :D al nek se potrude makar u Poljskoj, u Rumuniji ne moraju :D
Link to comment
On 15.5.2019. at 11:12, Nikodije said:

 

sto bi rekao pantara - "zvezda prva najavila otcepljenje vojvodine i prva ga priznala"

ali svakako ne znam koji ce nam kurac ovo, kao da tu famoznu trecu zvezdicu ne bismo prisili vec sledece sezone, osvojivsi 110 bodova, bez poraza

 

Ova vest je priznavanju Zvezdi ,,titule" iz '46. je najbesmislenija domaća vest iz sporta u poslednjih nekoliko godina.

 

I to što kažeš, kao da Zvezda ne bi osvojila tu 30. titulu (i 31., 32., itd.) kad-tad, sledeće godine, one tamo, one tamo posle i sl.

 

To iz '46. nije bilo državno prvenstvo, neko kvalifikacioni turnir za prvu posleratnu jugoslovensku ligu. I ne samo da nije bilo Vojvodine, koja je imala svoj turnir (Kosovo, čini mi se, nije), nego u tom turniru nije učestvovao ni Partizan, koji je kao tim JNA imao direktnu ,,prođu" u saveznu ligu (koju je '46.-'47. i osvojio). Tako da u nekom kurčenju s Partizanom ko je osvojio prvu posleratnu titulu ovo ne znači ništa. Ovom logikom treba sada retroaktivno svakom drugo/treće/četvrtoligaškom klubu koji je osvajao srpsku ligu, drugu/treću saveznu ligu u grupi za Srbiju (kad/ako je postojala) do 2006. da priznamo titulu prvaka Srbije, a da svakom klubu koji je osvajao niželigaški Kup Srbije priznamo titulu osvajača kupa jednako kao i klubovima koji su osvajali Kup Jugoslavije. Idiotizam

Link to comment
 
Ova vest je priznavanju Zvezdi ,,titule" iz '46. je najbesmislenija domaća vest iz sporta u poslednjih nekoliko godina.
 
I to što kažeš, kao da Zvezda ne bi osvojila tu 30. titulu (i 31., 32., itd.) kad-tad, sledeće godine, one tamo, one tamo posle i sl.
 
To iz '46. nije bilo državno prvenstvo, neko kvalifikacioni turnir za prvu posleratnu jugoslovensku ligu. I ne samo da nije bilo Vojvodine, koja je imala svoj turnir (Kosovo, čini mi se, nije), nego u tom turniru nije učestvovao ni Partizan, koji je kao tim JNA imao direktnu ,,prođu" u saveznu ligu (koju je '46.-'47. i osvojio). Tako da u nekom kurčenju s Partizanom ko je osvojio prvu posleratnu titulu ovo ne znači ništa. Ovom logikom treba sada retroaktivno svakom drugo/treće/četvrtoligaškom klubu koji je osvajao srpsku ligu, drugu/treću saveznu ligu u grupi za Srbiju (kad/ako je postojala) do 2006. da priznamo titulu prvaka Srbije, a da svakom klubu koji je osvajao niželigaški Kup Srbije priznamo titulu osvajača kupa jednako kao i klubovima koji su osvajali Kup Jugoslavije. Idiotizam

Nije tacno da je bilo kvalifikacioni turnir, bilo je prvenstvo pa je tek u toku njega odluceno da posluzi kao selekcija za saveznu ligu. Te sezone je to bilo najvise takmicenje.
Partizan nije ucestvovao jer nije bio osnovan kad je prvenstvo pocelo.
Link to comment
breaking
 
D6bqXk9WkAAdLW2.jpg
Tadasnje novine kazu da je bila prvak srbije. Al sta znaju ljudi iz tog vremena ako vuletic kaze da nije tako.

Meni uopste nije jasno zasto se to do sada nije racunalo, a jos manje mi je jasno cemu tolika svadja i protivljenje. To je tada bio najvisi rang takmicenja i to je to.

Generalno nebitna tema koja manje vise sluzi dokonim ljudima za prepucavanje...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
52 minutes ago, adasevic said:



Generalno nebitna tema koja manje vise sluzi dokonim ljudima za prepucavanje...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

:Jova:

 

Link to comment

"Realno je da ostanem i posle leta, produžio sam ugovor i tu sam ekipi da pomognem. Želimo da budemo uspešni, a sve drugo ćemo da vidimo", rekao je Marin u izjavi Tanjugu na svečanosti u izboru za najboljeg igrača i tima Superlige.

 

Milojević je nije dao konkretnu informaciju ni ovog puta pri primanju laskavog priznanja za najboljeg trenera u domaćem prvenstvu, po drugi put u nizu.

 

– Znam da ćete me pitati da li ostajem i sledeće sezone, a mogu samo da kažem da su šanse ,,fifti-fifti“. Tu je i generalni direktor, pa ćemo pričati – rekao je Milojević.

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...