Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

potpuno uništavaš neizvesnost koju sam pokušao da unesem. istina je neprijatelj dobre zabave :)

 

mani upada u oči odgovor, čiji deo se gore vidi a iz koga proizilazi da i trener smatra da je odbranio duplu krunu. pa rekoh, ima tu nešto, neki nadnaravni zaokret.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

"Ne može ovde da se ostane dugo, kao u nekim drugim sredinama. Ne postoji taj model", zaključio je Milojević.

 

toliko o tome

 

koliko god da je podigao ceo klub,  iz rasula napravio sistem, rezultate, pare..  ali ne možeš da promeniš način na koji funkcioniše klub

 

 

Edited by levi
Link to comment

slično obrazloženje je dao Marko Nikolić, pre no što se evakuisao. na prvi pogled iznenada, a u stvari očekivano.

 

i mislim da nije tu osnovno pitanje načina na koji klub funkcioniše, nego konteksta/okruženja u kome funkcioniše. moguće da je takav način funkionisanja jedino i moguću datom okruženju. pa kad ne možeš da promeniš to okruženje, niti ima indicija da će se ono menjati u skorije vreme, a imaš mogućnost da se bezbedno evakuišeš, ništa logičnije nego da to i uradiš.

Edited by Ted
Link to comment

U kvalifijacijama za LS,  za sada nismo nosioci u II kolu, to moze da se izmeni ako  Pjast bude prvi u Poljskoj (ima bod prednosti i trenutno je prvi) ili ako Ludogorec izgubi prednost u Bugarskoj.

 

Ako/kad se ispadne iz kvalifikacija za LS, prelazi se u naredno kolo kvalifikacija za LE, a tamo je situacija dosta bolja

 

D6Y3S6YW0AAywPN.png

 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Милоа ће Димитрије и Харпар од блата да праве тамо негде у августу. Никодије никад неће да скапира каквог смо тренера изгубили.

Link to comment

Apsolutno, praviće ga od blata. A nadam se da će posle njega doći neko koga ćemo praviti od čelika kada ode, a ne od blata. Mada mi je strepnja dublja od nade. U mafijaškom klubu 1 Miloe je maksimalan domet stručnosti i integriteta, pretpostavljam. Do nekih boljih vremena kada Vučić i njegovi čauši neće voditi klub

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

A sta ti tacno smeta kod Milojevica? Na osnovu tih par  utakmica sto si gledao?

Немој, молим те да га зачикаваш...:cry:

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

A sta ti tacno smeta kod Milojevica? Na osnovu tih par  utakmica sto si gledao?

 

Ma sve ok, da ne vrtimo istu priču, sve je ispričano. Ne bih se ni javljao, nego me ovaj mentol pomenuo ničim izazvan.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Ma sve ok, da ne vrtimo istu priču, sve je ispričano. Ne bih se ni javljao, nego me ovaj mentol pomenuo ničim izazvan.

 

Ozbiljno pitam!

 

Posto imam i ja dosta zamerki na Milojevica i igru koju forsira poslednje pola godine, kao i na igrace, pa cisto da razmenimo misljenje. A to sto mi je smesno u tvom slucaju je sto ne gledas Zvezdu, osim u derbiju i Evropi i na osnovu toga zakljucujes da li je Milojevic dobar za klub ili ne. Ali dobro, to je tvoj izbor i postujem.

 

Samo sto ja ne mislim da on treba da ode i sto mislim da zna gde gresi i da zna kako to da ispravi.

 

Inace ocekujem da Milojevic ostane jos sezonu i uz malo srece eto nas opet u LE. a dosta teze u LS.

Link to comment

Pa na osnovu čega da zaključujem, ako ne na osnovu Evrope i derbija? Ovih smehotresnih utakmica u domaćoj ligi? Apsolutno ništa se ne igra cele sezone, dva najbolja igrača uz Marina i Bena uopšte ne igraju, umesto njih forsiraju se neke kombinacije... ali možda je Miloje u postojećim okolnostima stvarno izvukao maksimum, i sam deluje rezignirano ako je suditi po nekim izjavama u poslednje vreme, tako da možda ovo što je postigao jeste neki objektivni maksimum. To što su igrali Simić i Čaušić nauštrb Ebisilija i Kafua vrlo moguće da uopšte nije bila njegova odluka, pa je možda nefer biti strog samo prema njemu. Čak i u grčkim lošim školama u kojima  je on učio fudbal, Ebisilio je bolji igrač od Čaušića, pa mi je teško da poverujem da se on tu pitao. Zato je prvi uslov da bi stručnost mogla da dođe do izražaja dekriminalizacija kluba, a poželjno njegova privatizacija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...