Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 6.3.2019. at 18:36, Bright Billy said:

na leto treba razmisliti o ovom pankovu iz radnickog... 

 

Pankov jedan od najboljih defanzivaca lige trenutno. Iskreno, prva enigma mi je bila kako ga vi ili crni niste uzeli iz Vojvodine. Druga, kapiram da je otisao sa 20 godina u Rusiju zbog para ali najveca je kako smo ga mi doveli a ne vi. Jeste cigan 1/1, na predstavljanju u Rusiji nosio neku vasu majicu. Jedino moze da bude problem sto sa nama ima ugovor do 2020 godine al ajd to, nego mu je agent neka ruska agencija koja ima ugovore samo sa rusima pa kontam ako mu je sad cena 900K evra da ce pokusati da ga uvaljaju za 2-3-4 miliona nekim ruskim oligarsima.

Link to comment

Bilo je dovoljno u Lucanima bukvalno 26 sekundi da se vidi koliko Milojevic maltretira ovu ekipu guranjem raznih Causica, Jovicica i Simica. 26 sekundi. Toliko je bilo potrebno da od centra i pocetnog udarca tri igraca povuku akciju po zemlji i izbace Boacija jedan na jedan sa golmanom. Naravno, zapatile su se i neke druge lose navike kao sto je "necu vise da trcim" cim smo poveli sa 2:0 pa sad i to mora da se resava.

 

Lepo je bilo videti kako ceo stadion aplaudira jednom igracu koji izlazi s terena, nevezano za to ko za koga navija, kao sto se desilo Marinu. Odavno se tako nesto nije desilo i samo pokazuje koliko publika na srpskim stadionima vapi za normalnim igracima koji znaju da igraju.

Link to comment

a i nije baš da su reprezentativci Nemačke normalna stvar na našim stadionima

 

razumljivo je oduševljenje kad se pojavi 1 u Lučanima

Link to comment

E_fUFr.gif


Cisto da se odagna sumnja ko je dodao onu loptu jer one sramote sa Arene u analizi sudjenja su uspele da objasne kako je sudija u pravu jer Zvezdin igrac je igrao. 

 

Sto se tice Lucana bitna pobeda, Radnicki je postao ozbiljna prica a usled nakaradnog deljenja bodova imamo svega +4 u odnosu na njih. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

I u prvom kolu plejofa igramo sa Radnickim, a ako Partizan bude cetvrti gostujemo na JNA.

 

31.kolo: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 
32.kolo: 4-1, 2-3, 6-7, 8-5
33.kolo: 1-3, 5-7, 2-4, 6-8                            
34.kolo: 7-1, 3-5, 8-2, 4-6                            
35.kolo: 1-5, 4-8, 2-7, 3-6                           
36.kolo: 8-1, 5-4, 6-2, 7-3                       
37.kolo: 1-6, 2-5, 3-8, 4-7 

Edited by Milosh76
Link to comment
On 4.3.2019. at 21:11, simple red white said:

Koju si formulu upotrebio da bi uveo post Harpera u taj obrazac? Rado bih da i ja naučim nešto.

 

 

Ne mogu da ti odgovorim, moraces, ako te zanima, da pitas moderatore.

 

Svakako necu vise svracati ovde tako da sve okej 

Link to comment

Mislim da tebi niko ne brani da pišeš na ovom topiku - ja sigurno, međutim...molim te da pišeš smisleno kako bih bar imao nekakve šanse da razumem napisano.

 

Link to comment
8 hours ago, levi said:

a i nije baš da su reprezentativci Nemačke normalna stvar na našim stadionima

 

razumljivo je oduševljenje kad se pojavi 1 u Lučanima

 

Naravno, dolazak Marina u srpski fudbal je veliki incident, ali je bas lepo bilo videti da ceo stadion onako pozdravi ekstra igraca a da nisu svi na stadionu navijaci jednog kluba. Ne secam se kada sam poslednji put kod nas video tako nesto.

Link to comment
19 hours ago, Zlurad said:

 

Pankov jedan od najboljih defanzivaca lige trenutno. Iskreno, prva enigma mi je bila kako ga vi ili crni niste uzeli iz Vojvodine. Druga, kapiram da je otisao sa 20 godina u Rusiju zbog para ali najveca je kako smo ga mi doveli a ne vi. Jeste cigan 1/1, na predstavljanju u Rusiji nosio neku vasu majicu. Jedino moze da bude problem sto sa nama ima ugovor do 2020 godine al ajd to, nego mu je agent neka ruska agencija koja ima ugovore samo sa rusima pa kontam ako mu je sad cena 900K evra da ce pokusati da ga uvaljaju za 2-3-4 miliona nekim ruskim oligarsima.

 

jbg, nasi su postali strucnjaci da omase igraca za dz a onda ga posle sezonu dve dovedu za milion...

Link to comment
 
jbg, nasi su postali strucnjaci da omase igraca za dz a onda ga posle sezonu dve dovedu za milion...
Dobar vam je skauting generalno, lepo vam radi onaj omladinac koji vam se chief scout. Verovatno je Stojanović zadužen za Rusiju pa kad je Pankov otišao nije obracao paznju jer nije ni igrao. Kao sto rekoh, nemoguće da ga niko nije video u Vosi ali izgleda da je izabrao rusiju i kintu za potpis pre nego drugi tim vas ili partizanov.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...