Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Citam komentare ljudi iz BL o ovom Predragu Sasi, uglavnom su slozni u oceni da je u pitanju lazni talenat koga vestacki guraju vec duze vreme da bi upecali neke debile koji ce nesto platiti za njega :D Nesto kao grobarski Toza Markovic samo na nizem nivou :D

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, los borrachos said:

Citam komentare ljudi iz BL o ovom Predragu Sasi, uglavnom su slozni u oceni da je u pitanju lazni talenat koga vestacki guraju vec duze vreme da bi upecali neke debile koji ce nesto platiti za njega :D Nesto kao grobarski Toza Markovic samo na nizem nivou :D

 

Bice jos par ovakvih transfera a onda ce pred kraj prelaznog roka da pukne neka bomba i zaboravice se sve te trange-frange kombinacije. Vintage Terzic, prvo namiri sebe pa onda gleda kako da to namirenje pokriju ruzmarin, snijegovi i shash.

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

samo se vi zajebavajte, al ovo su sve vrhunska pojacanja :fantom:

 

Da. Za Zemun. I ovaj Banjalucanin ce tamo u paketu sa Vidicem. Makes you wonder za cije babe zdravlje smo odatle dovodili Simica.

 

Cirkus.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

To je sve u sklopu one Terziceve ideje o smanjivanju igrackog kadra.:laugh:

 

Vecina tih likova koji se dovode nece ni zaigrati za Zvezdu. Primace od kluba ozbiljne pare da bi igrali u drugim klubovima na pozajmicama i onda ce se jednog dana samo pojaviti informacija da je s njima raskinut ugovor a da nisu ni obukli Zvezdin dres. Terzic je ekspert za takve kombinacije, da sa drugarima iz raznih opskurnih klubova podeli lovu kroz besmislene transfere nepotrebnih igraca. Ovaj Vidic sto ga dovode ce u Zemun iz kojeg smo bez potrebe dovodili Simica za ozbiljne pare i procenat od dalje prodaje, pre toga smo u klub iz kojeg dolazi (Zlatibor) poslali izvesnog Cupica, golmana, kojeg smo kupili od OFK iako niti je talentovan, niti nam treba za bilo sta, o kombinacijama sa Spartakom iz Subotice su vec tomovi napisani. To je jednostavno pranje para i samo tome i sluzi.

 

I posle mi neko dodje i pise o strategiji kluba, zadrzavanju najbitnijih igraca i slicno. Samo na ove cetiri Terziceve kombinacije potrosili smo vise para od toga kolika je razlika izmedju onoga sto smo mi i AEK ponudili Krsticicu. Zato Krsticic ide u AEK a mi pojacavamo nasim parama Zemun, Zlatibor i druge Terzine stekove za izvlacenje para.

 

Vladan Danilović, dečko o kojem govoriš, ima 19 godina, igra na poziciji zadnjeg veznog, član je mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine i jedan je od najperspektovnijih igrača njegovog godišta na ovim prostorima. Bez obzira šta ti ovde nadrobio, njegova kupovina je ulaganje u budućnost. A primetih tokom diskusije o Sergeju da se ne razumeš puno u fudbal. Ne pratiš ni igre najpoznatijih srpskih fudbalera, a kamoli da si sposoban proceniti opravdanost ulaganja u mlade nade.


Vladan Danilović

Vladan-Danilovi%C4%87.png

Link to comment
13 minutes ago, čarobni breg said:

 

Vladan Danilović, dečko o kojem govoriš, ima 19 godina, igra na poziciji zadnjeg veznog, član je mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine i jedan je od najperspektovnijih igrača njegovog godišta na ovim prostorima. Bez obzira šta ti ovde nadrobio, njegova kupovina je ulaganje u budućnost. A primetih tokom diskusije o Sergeju da se ne razumeš puno u fudbal. Ne pratiš ni igre najpoznatijih srpskih fudbalera, a kamoli da si sposoban proceniti opravdanost ulaganja u mlade nade.


Vladan Danilović

Vladan-Danilovi%C4%87.png

 

Pa, dobro, videcemo na kraju dana koliko ce utakmica ova mlada nada odigrati u Zvezdi... pardon, u Zemunu. Na stranu to sto uopste nisam napisao nista o ovom klincu, napisao sam da vecina tih kombinacija nece ni videti prvi tim Zvezde. I mali Milosevic iz Spartaka je bio "velika nada i mladi reprezentativac" pa zna li neko uopste gde je sada. Pusti me tih prica o mladim nadama, najvecim talentima iz regiona i najtalentovanijim Crnogorcima u istoriji, dvadeset godina slusamo te bajke i evo gde su nas dovele.

 

Da komentarisem o tome ko koliko zna fudbal zato sto prati ili ne prati igre jednog igraca ne bi imalo smisla. Samo totalni tantuz moze da poveze te dve stvari i da pomisli da jedna nuzno sledi iz druge. Tako da to sto si ti primetio i zakljucio nije nimalo relevantno, danas svaka budala moze da napise bilo kakvu budalastinu i da iz nje zakljuci sta god hoce. To je prednost ovih novih tehnologija, imas fetis na jednog igraca i odmah mislis da se opako razumes u fudbal. Ima ovde sjajnih analiticara koji ne znaju kako se na malom fudbalu postavlja zona 3 na 2, loptu uspeju uopste da sutnu jednom iz tri pokusaja, ali zato sto cepaju transfer market i fudbal menadzer, da padnes u nesvest. Igrao sam ja mali fudbal sa vise od 30 forumasa odavde, znam tacno koliko ko od nas zna fudbala.

Edited by harper
Link to comment
Quote

 

Doskorašnji prvotimac Crvene zvezde Dušan Anđelković od prošle godine nalazi se u novoj ulozi na stadionu Rajko Mitić, a ona se tiče pronalaženja igrača sa takozvanih "malih terena", koji bi mogli da donesu kvalitet srpskom šampionu i na velikoj sceni.

 

Prvi osetni rezultat Zvezdinog skauta za Prvu ligu Srbije je Dejan Vidić, napadač Zlatibora koji je obeležio prvi deo sezone u Prvoj ligi Srbije. 

"Interesantan je. Mi smo ga gledali nekoliko puta na Zlatiboru i razgovarali, tu su ljudi iz kluba koji će najbolje proceniti šta raditi dalje", rekao je Anđelković za MOZZART Sport.

 

Anđelković u novoj ulozi sarađuje zajedno sa svojim kumom i nekadašnjim saigračem u Crvenoj zvezdi Aleksandrom Lukovićem. Ono što je najvažnije jeste kvalitetna saradnja sa glavnim klupskim strukturama.

"Tako je, radimo zajedno. Oduvek mi je to bilo zanimljivo, u februaru prošle godine smo se dogovorili i krenuli da pratimo igrače. Zaista imamo odličnu saradnju i podršku kompletne uprave i sportskog sektora".

 

 

:huh: :Hail:

Link to comment
21 minutes ago, harper said:

 

 I mali Milosevic iz Spartaka je bio "velika nada i mladi reprezentativac" pa zna li neko uopste gde je sada.

 

u spartaku

Edited by Bright Billy
Link to comment
Just now, Bright Billy said:

 

u spartaku

 

Ma, znam gde je nego se zajebavam. Prosetali decka, oprali 300 hiljadarki i zatvorili krug tamo gde je i otvoren. Samo neka se vrti lova.

Link to comment

07.02.2017.

Nije se naigrao Stefan Milošević u dresu Crvene zvezde - svega 63 minuta u Kupu protiv BSK Borče - pa bi mladi levi bek mogao tokom proleća privremeno da napusti crveno-bele. 

Po pisanju Sportskog žurnala, za pozajmicu je zainteresovan Spartak iz Subotice, klub iz kojeg je Milošević letos i stigao u Beograd.

Mladi fudbaler, međutim, nije baš oduševljen takvom idejom.

"Pričao sam sa direktorom Terzićem, pominjalo se da odem u Spartak. Bio sam tamo i znam kako je, bolje da se borim ovde za mesto. Konkurencija je jaka, ali nema predaje", izjavio je Milošević za "Žurnal".

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Pa, dobro, videcemo na kraju dana koliko ce utakmica ova mlada nada odigrati u Zvezdi... pardon, u Zemunu. Na stranu to sto uopste nisam napisao nista o ovom klincu, napisao sam da vecina tih kombinacija nece ni videti prvi tim Zvezde. I mali Milosevic iz Spartaka je bio "velika nada i mladi reprezentativac" pa zna li neko uopste gde je sada. Pusti me tih prica o mladim nadama, najvecim talentima iz regiona i najtalentovanijim Crnogorcima u istoriji, dvadeset godina slusamo te bajke i evo gde su nas dovele.

 

Da komentarisem o tome ko koliko zna fudbal zato sto prati ili ne prati igre jednog igraca ne bi imalo smisla. Samo totalni tantuz moze da poveze te dve stvari i da pomisli da jedna nuzno sledi iz druge. Tako da to sto si ti primetio i zakljucio nije nimalo relevantno, danas svaka budala moze da napise bilo kakvu budalastinu i da iz nje zakljuci sta god hoce. To je prednost ovih novih tehnologija, imas fetis na jednog igraca i odmah mislis da se opako razumes u fudbal. Ima ovde sjajnih analiticara koji ne znaju kako se na malom fudbalu postavlja zona 3 na 2, loptu uspeju uopste da sutnu jednom iz tri pokusaja, ali zato sto cepaju transfer market i fudbal menadzer, da padnes u nesvest. Igrao sam ja mali fudbal sa vise od 30 forumasa odavde, znam tacno koliko ko od nas zna fudbala.

 

A koga treba Crvena Zvezda da dovodi? Proverene igrače poput Mesija, Ronalda, Nejmara...


Koje to vanserijske igrače na poziciji zadnjeg veznog ima Crvena Zvezda i gde su oni igrali sa 19 godina?


Bavljenje fudbalom, čak i profesionalno, nije nikakva garancija uspešne procene igrača. Čak nije ni garancija da dotični ekspert neće lupetati neverovatne gluposti pred milionskim tv auditorijumom kao recimo bivši selektor Živadinović. On je naime na Pinku izjavio da Sergej nije nikakav igrač i da Mihailović i Muslin nisu ludi što ga nisu zvali. Siniša Mihailović je postao selektor aprila 2012, a otišao novembra 2013. Sergej je tada imao 17 godina. O bestidnom mafijašu Muslinu koji je nakon utakmice u kojoj je Sergej postigao dva, a namestio jedan gol, rekao da je Sergej bio najgori na terenu, ne treba trošiti reči.

 

Vidiš, prednost novih tehnologija i jeste u tome što možeš da pratiš utakmice stranih liga, možeš da pratiš sajtove koji se bave fudbalskom statistikom... i ne mogu bestidni hohštašpleri poput Muslina ili Živadinovića da te vuku za nos jer su "eksperti". Šta me briga da li je taj ekspert  igrao mali ili veliki fudbal i da li je bio i bivši selektor. Kad lupetaš totalne gluposti, onda si cirkuzant, a ne ekspert.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...