Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

9 hours ago, adasevic said:

 

Jeste statistika kao bikini, ali je taj nemac pojma dao 25 golova u ligi (29 u sezoni) dok je duplo bolji igrac dao malo manje od pola od toga (12 golova u prvenstvu, 19 u sezoni). Uz to Tavamba ima 29 a Pesic 26 godina sto je takodje vrlo bitan faktor za cenu. Ne bih ulazio dalje u analize ko je i zasto bolji, cenim da imas ti neku svoju skalu kako to odredjujes, al eto cisto price radi i ovih podataka. Takodje i triplo bolji igarc doduse na drugoj poziciji Uros Racic je otisao za 2,2 miliona evra ovog leta iz kluba pa je stvarno cudo nevidjeno da najbolji strelac u Srbiji koji nije mator dobije neku veliku ponudu od Arapa... madjija. 

 

 

Samo kazem...

 

 

 

Tavamba u Evropi 6 golova, Pesic 1 

 

Samo kazem... Cenim da ovi koji kupuju igraca vise cene golove postignute na nasim njivama. Ne kazem da je nemoguce da Pesica neko plati toliko, ali kad vec pises o statistici mogao si da napises i broj golova u evropskim takmicenjima. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images



 
Tavamba u Evropi 6 golova, Pesic 1 
 
Samo kazem... Cenim da ovi koji kupuju igraca vise cene golove postignute na nasim njivama. Ne kazem da je nemoguce da Pesica neko plati toliko, ali kad vec pises o statistici mogao si da napises i broj golova u evropskim takmicenjima. 


Ili recimo odigrane minute i broj golova u kvalifikacijama i u Ligi i broj meceva koji su poceli...

Kad vec uporedjujete, uporedjujte sve babe i zabe, a ne samo neke...
Link to comment

Dobro i to je tacno, nisam pratio nesto mnogo, mislio sam da je Pesic vise igrao. Po meni ne vrede nijedan ni drugi vise od 2-3 miliona i to ako se prevare neki Kinezi.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

nije, odličan je

 

neivetivan, a fkcz 18/19 je baš inventivan 

 

I ne treba da bude inventivan, treba da bude tačan.

 

Odličan je... Right :lol:

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Missleading. Dosadan. Neinventivan. Iritantan. Glup. 

 

Odaberi po izboru. 

Наслов је баш како треба. Онај ко отвара тему има право да стави наслов какав хоће. Док нам је Димитрије талија има брате да ћутиш и трпиш.

Link to comment

Dobro™.

Hvala Dimitriju na prošloj tituli, pošto je on otvorio i novi topik nema dileme da uzimamo i ovu te idem negde da proslavim... :rolleyes:

Link to comment

menjajte ili ne, svejedno

ali da li je realno da nekom smeta ime teme? :D

milane, moguce da gresim ali ti si se i prosli put javio sa ovom idejom, u medjuvremenu cini mi se nisi postovao

jel ti naziv ove teme prvo cega se setis ujutro? :D

 

 

nego kaze degenek nije do juce znao da ima toliko rodjaka po srbiji

zovu redom i traze od roda/zeme/brata kakvu uslugu i cestitaju usput :D

 

Link to comment

Jesam se javio, i javilo se još par ljudi tj složilo, al nema veze, ako je cena da Dimitrije napravi temu sa ovakvim naslovom da uzmemo još 1 titulu, evo ja sam za. 

 



 


 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...