Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Zamisli, pobunio se zbog toga sto ne igra igrac ispred kojeg imaju prioritet retardirana neznalica Simic iz mocnog Zemuna i "nikad fudbaler" Slavoljub Srnic. Koga boli kurac sto je klub bacio kroz prozor 700.000 kad ce mafijasi koji drze Simica da zarade vise kad ga budu prodavali jer ga Milojevic gura u tim.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, šta god bilo istina o simiću i ostalima, Cafu nije napravio ništa zbog čega bi pomislio da je šteta što odlazi (ako odlazi). U suštini, ispade lošiji i od Ricardinha. Jedina je šteta na kraju što smo ga uopšte dovodili. Imao je dovoljno vremena da nešto pokaže..

Link to comment
14 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jbg, šta god bilo istina o simiću i ostalima, Cafu nije napravio ništa zbog čega bi pomislio da je šteta što odlazi (ako odlazi). U suštini, ispade lošiji i od Ricardinha. Jedina je šteta na kraju što smo ga uopšte dovodili. Imao je dovoljno vremena da nešto pokaže..

 

Osim zavidne kurcobolje svaki put kad je krocio na teren.

Link to comment
1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jbg, šta god bilo istina o simiću i ostalima, Cafu nije napravio ništa zbog čega bi pomislio da je šteta što odlazi (ako odlazi). U suštini, ispade lošiji i od Ricardinha. Jedina je šteta na kraju što smo ga uopšte dovodili. Imao je dovoljno vremena da nešto pokaže..

 

Da je imao prilike mozda bi pokazao, s obzirom da je dosao posle duze pauze i trebalo mu je vremena da se vrati u formu. Na zalost, za njega je bilo strpljenja 45 minuta, docim je akviziciji iz Zemuna dato svo vreme ovog sveta da se razigra i uigra, iako mogu jos deset puta toliko vremena da mu daju ali svejedno nece pokazati nista jer jednostavno ne ume. Ocekivao sam ovo, malo je falilo da isti scenario bude i sa Ebesilijom ali bi im valjda u njegovom slucaju bilo malo teze da podvale navijacima pricu o kurcobolji.

 

Ne sekiram se, naplatice ovo zajebavanje vec Liverpul u utorak a ja cu zlobno da se cerekam dok nas budu punili.

Link to comment
8 minutes ago, Bright Billy said:

vi se zajebavate a ja ne znam gde sam karte ostavio... misim, znam da su mi negde u kuci al bog te pita gde :ph34r:

Znaci poceo kalndar da otkucava tarifu.  Ne bi trebalo da pocinje pre 50-te, ali desava se i to.  Ja, bogami, kada nesto negde stavim a znam da cu da zaboravim gde, ja o tome odmah obavestim moju zenu i moj podsetnik na kompjuteru pre nego moj zaborav uzme svoj harac.

Link to comment

Ако се неко од вас ко има карте за Ливерпул случајно разболи или нешто слично, пожелићу вам брзо оздрављење и радо откупити вашу карту, хвала. :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Znaci poceo kalndar da otkucava tarifu.  Ne bi trebalo da pocinje pre 50-te, ali desava se i to.  Ja, bogami, kada nesto negde stavim a znam da cu da zaboravim gde, ja o tome odmah obavestim moju zenu i moj podsetnik na kompjuteru pre nego moj zaborav uzme svoj harac.

 

ja ovih dana punim 40, al evo vec desetak godina ostavljam stvari na logicna mesta a posle ih tamo nema :dry: 

zenu boli uvo gde ja ostavljam svoje stvari, cesto ne zna ni njene gde su; pocecu da fotografisem...

Link to comment
vi se zajebavate a ja ne znam gde sam karte ostavio... misim, znam da su mi negde u kuci al bog te pita gde [emoji185]
A dobro, ti bar imas karte :fantom:


Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kolko vas boli uvo, igra se Liga Sampiona, nema stresa u prvenstvu, osvojicete sve trofeje ubedljivo, najveci problem vam je da li je Billy nasao karte... a ja ovamo moram da prinosim zrtvu Imhotepu da ne bi opet potpisao Miljkon. 

 

Zivot je kucka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...