Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, triple_nippled said:

sto vise sezone odmice, postaje sve mucnije za gledanje. igra nikakva. odradjivanje do kraja sezone.

 

u ls premasena sva ocekivanja, domace prvenstvo vec osvojeno.

 

rezultatski i finansijski odlicna sezona, a opet mi se cini da smo nikakvi.

 

Ovaj tim koji je na terenu i ne moze bolje, sreca je da smo dali dva "da se covek prekrsti s obe ruke" gola ravno ni iz cega. Pavkov je najlosiji igrac sa loptom kojeg sam u zivotu gledao, plus je spor kao sifonjer. Njegov jedini kontakt s loptom koji moze i treba da ima je kad sutne na gol, u suprotnom se blamira. Simic i Srnic ne znaju nista s loptom ali su zato takticki nepismeni i glupi k'o kurac. Causic cak i na ovakvoj utakmici neprimetan u odbrani i jos neprimetniji u napadu.

 

Vidi se da Milojevic nesto pokusava da promeni, insistira na prenosu lopte iz zadnje linije i pasovima po zemlji ali dzaba kad je izveo ovu gomilu retarda na teren.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tim je jos dobar, kakvi su mu navijaci.  Nigde nikoga na stadionu, osim ako se na pojave Liverpul isl.  Ova saka jada sto dolaze redovno su tu uglavnom radi svoje zurke a ne zbog fudbala.  Ne vredi fudbal ako nema publike.  Niko nema motiv da igra bez publike.  To bi bilo kao pozorisna predstava ili koncert za dvoje-troje u sali.  Niti bi se glumci trudili da glume, niti muzicari da sviraju.

Link to comment
7 minutes ago, Dimitrije said:

Tim je jos dobar, kakvi su mu navijaci.  Nigde nikoga na stadionu, osim ako se na pojave Liverpul isl.  Ova saka jada sto dolaze redovno su tu uglavnom radi svoje zurke a ne zbog fudbala.  Ne vredi fudbal ako nema publike.  Niko nema motiv da igra bez publike.  To bi bilo kao pozorisna predstava ili koncert za dvoje-troje u sali.  Niti bi se glumci trudili da glume, niti muzicari da sviraju.

 

Pa, naravno da ce vise ljudi da dodje da gleda Liverpul i druge ozbiljne timove, uvek je tako bilo otkad ja pamtim.

 

Odlicno pretvaranje Pavkova sa sest metara.

Link to comment

Tacno, dolazilo je vise ljudi na medjunarodne utakmice, ali domace utakmice su imale vise od 15-20000 gledalaca u proseku, a kada Zvezda pubedjuje i osvaja trofeje, taj prosek bi skocio za jos 5000.   Moja poenta je da ne moze da se igra dobar fudbal bez publike. 

Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Tacno, dolazilo je vise ljudi na medjunarodne utakmice, ali domace utakmice su imale vise od 15-20000 gledalaca u proseku, a kada Zvezda pubedjuje i osvaja trofeje, taj prosek bi skocio za jos 5000.   Moja poenta je da ne moze da se igra dobar fudbal bez publike. 

 

Tih 15-20 hiljada ljudi su oni koji su dolazili da gledaju fudbal, njih odavno nema na stadionima u Beogradu jer nema ni fudbala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...