Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inferiorni smo igracki, i to fest. Samo pogledajte koliko su njihovi igraci brzi s loptom nego nasi bez. Tehnicki takodje, njihovi centarhalfovi znaju lopte koliko i nasi veznjaci. Imamo jedino muda, golmana i skok igru na ovom nivou, u svemu ostalom smo kanta. Imali smo prostora za kontre dosta puta, ali vise nema ko da ih istrci. U onoj situaciji kad je Rodic vadio s gol linije, 3 igraca su bila sama u sred kaznenog. Ovi trce bez lopte k'o sumanuti, napadaju u talasima, kad izgube loptu trojica odmah kidisu da je osvoje nazad, ovim nasima treba 2 sekunde da promene smer kretanja, jebiga. Odlicno je sto smo uzeli bod, ali nemamo mi ovde sta da trazimo osim da jurimo golove iz prekida i iz kardinalnih gresaka protivnicke odbrane (neki blunder, ili pogresan pas koji otvara kontru). Mi da se nadpimplavamo™ - nemojte zajebavati. :D Limitirani smo do jaja, svaki bod je zlato. 

Link to comment

Када сам био клинац, гледао сам разне тимове на Маракани и неки су били бољи. Оволико ниједан. Фудбал је отишао напред великим корацима и наш заостатак је болно очигледан. Ово вечерас је био набуџени Југо Америка са карбуратором са Голфа кеца који се трка са Поршеима и на луду возачеву главу, огромно срце и много, много среће завршава жив трку. Много нас велики посао чека и као клуб и као државу да ухватимо корак са озбиљним светом. Момцима свака част, успех је огроман, али то колико је огроман ме заправо врло растужује. 

Link to comment

Utakmica je izgledala otprilike kako je jedino mogla, kad je ovolika razlika između ekipa. Možda je trebalo Ebecilio da igra da imamo malo više kontrole, ali kako god. Imali smo (opet) jako puno sreće, ali boli nas kurac. Ove godine samo isprobavamo kako je igrati CL, sledeće idemo na pehar :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Milojevic je najbolji pojedinac ove CZ, vec dve sezone  pruza dobar otpor duplo,troduplo  skupljim evropskim timovima, fantastican trener  koji posle angzmana u CZ zasluzuje  da trenira   mnogo jaci evropski klub, ubedljivo najbolji srpski trener u ovom trenutku.

 

+1

Link to comment
26 minutes ago, Прслин said:

Када сам био клинац, гледао сам разне тимове на Маракани и неки су били бољи. Оволико ниједан. Фудбал је отишао напред великим корацима и наш заостатак је болно очигледан. Ово вечерас је био набуџени Југо Америка са карбуратором са Голфа кеца који се трка са Поршеима и на луду возачеву главу, огромно срце и много, много среће завршава жив трку. Много нас велики посао чека и као клуб и као државу да ухватимо корак са озбиљним светом. Момцима свака част, успех је огроман, али то колико је огроман ме заправо врло растужује. 

 

+1

Link to comment
24 minutes ago, Прслин said:

Када сам био клинац, гледао сам разне тимове на Маракани и неки су били бољи. Оволико ниједан. Фудбал је отишао напред великим корацима и наш заостатак је болно очигледан. Ово вечерас је био набуџени Југо Америка са карбуратором са Голфа кеца који се трка са Поршеима и на луду возачеву главу, огромно срце и много, много среће завршава жив трку. Много нас велики посао чека и као клуб и као државу да ухватимо корак са озбиљним светом. Момцима свака част, успех је огроман, али то колико је огроман ме заправо врло растужује. 

Najgore od svega je sto Napoli ni ne spada u grupu najboljih klubova. Kada vam dodju Liv i Psg verovatno cemo misliti da su vanzemaljci dosli

Link to comment
27 minutes ago, Прслин said:

Када сам био клинац, гледао сам разне тимове на Маракани и неки су били бољи. Оволико ниједан. Фудбал је отишао напред великим корацима и наш заостатак је болно очигледан. Ово вечерас је био набуџени Југо Америка са карбуратором са Голфа кеца који се трка са Поршеима и на луду возачеву главу, огромно срце и много, много среће завршава жив трку. Много нас велики посао чека и као клуб и као државу да ухватимо корак са озбиљним светом. Момцима свака част, успех је огроман, али то колико је огроман ме заправо врло растужује. 

 

Odlican komentar, sustina onog sto se dalo videti veceras. U jednom delu utakmice sam uhvatio sebe da zalim za Ligom Evrope, gde moze da se igra sa dobrim delom ekipa i gde imas utakmicu u dva smera.

 

Ozbiljna razlika u klasi. 

Link to comment
11 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Utakmica je izgledala otprilike kako je jedino mogla, kad je ovolika razlika između ekipa. Možda je trebalo Ebecilio da igra da imamo malo više kontrole, ali kako god. Imali smo (opet) jako puno sreće, ali boli nas kurac. Ove godine samo isprobavamo kako je igrati CL, sledeće idemo na pehar :fantom:
 

 

+1000

Link to comment

E sad se vi zamislite kako se oseca  80% super ligasa kada igra  protiv CZ . Ne mozete ocekivati od kluba koji igra u  polu raspaloj  ligi  da dominira nad ozbiljnim evropskim klubom kakav je Napoli, svaki otkinuti bod u ovoj grupi je premija  I ako se gubi da se gubi sa nekim respektabilnim rezultatom da se ne prima previse . Meni je CZ veceras ostavila sasvim solidan utisak, mogla je cak I da uzme tri boda da je  Boaci iskoristio onu sansu , za debi u LS  sasvim solidno izdanje.

Edited by Micko8
Link to comment
27 minutes ago, los borrachos said:

 

Odlican komentar, sustina onog sto se dalo videti veceras. U jednom delu utakmice sam uhvatio sebe da zalim za Ligom Evrope, gde moze da se igra sa dobrim delom ekipa i gde imas utakmicu u dva smera.

 

Ozbiljna razlika u klasi. 

 

Problem je to sto smo mi isto ovako igrali i protiv Spartaka iz Trnave. Mozete da racionalizujete koliko hocete, sustina je da mi ove godine jos uvek nemamo nikakvu igru jer Milojevic jos uvek ne zna sta hoce s ovim timom.

Link to comment

Nikakve veze, jer smo, uopste u prva tri kola kvalifikacija, mi bili tim koji napada dok su Trnava i ostali igrali bunker. Ne znam kakva Trnava ti se prividja i kakva srdzba je usla u tebe veceras, jer ne vidim da nesto ljudi ovde skacu od srece na vidjeno vec se prilicno realno komentarise.

A koliko Milojevic nema pojma sta ce sa timom, ne znam, ne deluje mi tako, naprotiv. Ono sto znam je da raspojasana banda ne bi prosla cetiri kola kvalifikacija i usla u LS, bila stoprocentna u prvenstvu i remizirala sa drugim timom po kvalitetu u Italiji. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...