Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper lee

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

“Neka i dalje misle da ćemo biti topovsko meso, nama prija kada nas ljudi ‘kanale‘. Nismo mi ovde da se svi za..bavaju sa nama i smeju nam se. Nećemo da se neko sprda sa nama, iako nećemo možda osvojiti LŠ“ -  Milos Degenek :hail:  

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Odigrali smo musku utakmicu

 

Odigrali smo kao picke i samo zaslugom Borjana i veceras apsolutno neverovatnog Savica nismo izgubili utakmicu. Milojevic je odlican takticar ali je seljacki trener.

Edited by harper
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

“Neka i dalje misle da ćemo biti topovsko meso, nama prija kada nas ljudi ‘kanale‘. Nismo mi ovde da se svi za..bavaju sa nama i smeju nam se. Nećemo da se neko sprda sa nama, iako nećemo možda osvojiti LŠ“ -  Milos Degenek :hail:  

 

:ziga:

Link to comment
46 minutes ago, Cash said:

Neverovatno koliko je Filip Stojkovic bolji igrac od Rukavine. E moj Mladene Kokezanijo :isuse::laugh:

 

covek igra za crnu goru, kakav mladen.

 

fenomenalan rezultat.

Link to comment

Milojevic je najbolji pojedinac ove CZ, vec dve sezone  pruza dobar otpor duplo,troduplo  skupljim evropskim timovima, fantastican trener  koji posle angzmana u CZ zasluzuje  da trenira   mnogo jaci evropski klub, ubedljivo najbolji srpski trener u ovom trenutku.

Edited by Micko8
Link to comment

Kako me nervrira kad vidim Vasilijevica/Lukica medju ovim ljudima. I uvek Ilija najintrovertniji, a peglao najvise. :D

Borjan car, sva sreca pa je (nisam siguran ko iz Napolija, gledao sam arapski strim) bio okrenut ledjima kad je ispustio loptu. 

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Odigrali smo kao picke i samo zaslugom Borjana i veceras apsolutno neverovatnog Savica nismo izgubili utakmicu. Milojevic je odlican takticar ali je seljacki trener.

 

Jbg, nije se moglo drugacije, razlika u kvalitetu je ogromna. Nijedan igrac Zvezde ne bi bio ni na klupi Napolija.

 

Nije ova Zvezda nista bolja od Maribora, Dinama i slicnih iz prethodnih sezona koji su primali po 6 komada u ovakvim utakmicama. 

Sto se mene tice, nek svaku odigramo ovako i ne postignemo nijedan jedini gol. Da se pokupi neki bod, malo napumpa koeficijent, uzme lova i teraj dalje. Nekoliko takvih sezona i klub ce biti u mogucnosti da dovodi vise igraca poput Marina koji mogu da igraju s ovima.

Ovako - samo trka, disciplina i borba, pa ako se otvori neka kontrica ili kiks, super, ako ne jbg. Inace sledi pogibija.

Link to comment
Just now, FPLS said:

 

Jbg, nije se moglo drugacije, razlika u kvalitetu je ogromna. Nijedan igrac Zvezde ne bi bio ni na klupi Napolija.

 

 

Pa smo zato i mi pripomogli da bude jos veca.

Link to comment

Wow. Fenomenalan rezultat. Borba kako dolikuje. Koliko je značajno popravio igru Jovančić, verovatno bi još više Ebisilio da je zamenio Čaušića. To mi je jedino žao što nismo imali još nekoga sa kim bi Marin igrao.

Odbrana odlična. Duletov daleko bolje odigrao nego protiv Salcburga.

Kada bi još neki bod ulovili do kraja super.

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Odigrali smo kao picke i samo zaslugom Borjana i veceras apsolutno neverovatnog Savica nismo izgubili utakmicu. Milojevic je odlican takticar ali je seljacki trener.

Pa nije samo Milojevic seljacki, ima mnogo seljastine kod nas.  Razumem da vam se nije dopalo kako je Zvezda odigralaigrala, ali komentar vam je dibidus seljacki.

Link to comment
12 minutes ago, Jozef K. said:

Wow. Fenomenalan rezultat. Borba kako dolikuje. Koliko je značajno popravio igru Jovančić, verovatno bi još više Ebisilio da je zamenio Čaušića. To mi je jedino žao što nismo imali još nekoga sa kim bi Marin igrao.

Odbrana odlična. Duletov daleko bolje odigrao nego protiv Salcburga.

Kada bi još neki bod ulovili do kraja super.

 

Savic je odigrao perfektno, bar je tako delovalo sa tribina. Bukvalno bez greske.

Link to comment

Champions League debutants Red Star shock Napoli in 0-0 draw

  • Red Star Belgrade looked disciplined and proved to be a tough nut to crack

Red Star frustrate Napoli on group stage debut

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...