Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 hours ago, triple_nippled said:

ne znam sto se toliko insistira da moramo da igramo sa ofanzivnim plejmejkerom. mislim da krsticic moze kvalitetno da odradi posao na sredinii poveze redove, podeli dobre lopte, nesto kao pirlo :unsure: pesic i stojiljkovic kao tandem mi deluju mnogo bolje nego svaki posebno. tesko da i jedan i drugi ako igraju sami u spicu mogu da se izbore sa iole ozbiljnijom odbranom. a realno u defanzivi ce sigurno pruziti vise nego sto je pruzao tandem kanga boaci. dakle, daj nam miloje nove zigu i pantelu, drulu i pjanu...

 

Крстичић итекако повезује редове са своје позиције, али не може да буде једини креатор и то се видјело кад је морао да игра сам и нешто истуреније. 

 

И ма колико Милоев систем био добар, мислим да је увијек добро да имаш једног који мало искаче из система па пошаље неки суманут пас који прође или звекне лопту из свлачионице и да гол. Макар на свакој десетој утакмици.

Link to comment

pa tu su radonjic i ben da iskoce iz sistema, naprave dribling, pas, sut. kreativnost i ludilo koje je otislo sa kangom delom bi trebalo da popuni ben. dobro ne iz sredine, nego sa krila, a opet takav je i sistem.

 

mislim da je veliko pitanje moze li se naci kvalitetan plej koji ce odmah da zablista bez obzira kakav kvalitet ima. a bazirati igru na novajliji u kvalifikacijama od kojih zavisi cela sezona je po meni prevelik rizik. vise sam za fajterski pristup. atletikovski.

 

sto se sredine tice, meni licno se bakula kao igrac ne svidja. borben jeste, trci kao lud, ali mi je prilicno neartikulisan i nedefinisan. i ta pozicija zadnjeg veznog jeste najkriticnija trenutno.

Link to comment

Dok se situacija oko potencijalnog štopera Damijena da Silve ne iskristališe, Zvezdan Terzić i njegovi saradnici rade na pojačanju na poziciji plejmejkera. Prema saznanjima MOZZART Sporta, narednih dana koplja će se lomiti između Gorana Čaušića i - Hame Biljijata!

Iako se radi o dvojici potpuno drugačijih tipova „desetki“, sportski sektor srpkog šampiona imaće slatke muke da narednih dana izvaga dobro ko bi mogao da ponese jednu od najvažnijih uloga u timu naredne sezone.

Hama Biljijat bi mogao da bude TOP pojačanje za crveno-bele i o njegovim kvalitetima već su upoznati odgovorni u Ljutice Bogdana. Radi se o reprezentativcu Zimbabvea i prvoj zvezdi Mamelodija iz Pretorije, koji je 2016. godine bio zvanično proglašen najboljim igračem Južne Afrike prema gotovo svim glasanjima i drugim igračem afričkog kontinenta!

Link to comment
Quote

Robusni napadač koji je u prošloj sezoni dao 23 gola na 33 meča u Superligi ima ozbiljnu ponudu Trabzona. Klub sa obale Crnog mora nudi Crvenoj zvezdi 800.000 evra za obeštećenje, a Pavkovu ugovor na pet godina vredan 400.000 evra po sezoni.

 

:jerry:

Link to comment
9 hours ago, Apollo Creed said:

jbt, koliki čaršav o prelaznom roku a isti tek počeo...:isuse:

 

Htedoh da upitam za sazetke ako nekog ne mrzi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...