Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какав је тај Мелег? Овако по каријери досад изгледа као мање талентовани и мање ексцентрични Катаи.

Link to comment

Природна позиција у тиму је на позицији "10", иза нападача, а рекао је да његове квалитете најбоље познаје помоћни тренер Милан Косановић, са којим је дуго година сарађивао у младјим категоријама Војводине. 

Link to comment
Какав је тај Мелег? Овако по каријери досад изгледа као мање талентовани и мање ексцентрични Катаи.
To je otprilike i moj utisak. važio je za talenta i, kad imamo mogućnost treba da probamo da 'ozivimo' nekog takvog igrača, ali ne mogu da kažem da imam pojma sta da očekujemo od njega.
Link to comment

i ja mislim da je to generano oku nedostatku boljih resenja

ali nisam siguran da li je i resenje za kvalifikacije

nama treba neko ko ce odmah da doprinosi, zato i rekoh uz sve njegove mane, godine itd pre bih mozda gledao milijasa makar u prva dva kola, nego nekog ko se tek upoznaje sa ekipom, a poodavno nije igrao ozbiljan fudbal

Link to comment
Just now, pantelia said:

Ode Pingpong u Ferencvaros za 300 hiljada eur

toliko o ekipi koju imamo vec na pocetku priprema

mi od stopera zapravo imamo savica i babica i eventualno erakovica ili onog brazilca ako ih prikljuce prvoj ekipi(mada naravno sumnjam da ce ih koristiti vec sad u nama mozda i najvaznijem delu sezone) ?

Link to comment

moguce, pisali smo vise puta

ali bih ga ja ipak voleo videti kao deo ekipe ako se vec nije dovelo bolje resenje

neozbiljno je krenuti samo sa savicem i babicem cak i u prvo kolo

ne bi da zvucim kao baba neka, ali ja se pomalo plasim i tog prvog kola, sto zbog naseg mentaliteta, sto zbog termina tih utakmica, itd, a ima tu par protivnika koji nisu bas potpuni amateri i mogu napraviti problem ako se ne pristui ozbiljno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...